Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel tegyem neki laktatóbbá...

Mivel tegyem neki laktatóbbá az ebédjét?

Figyelt kérdés
6hónapos a babám már kap főzeléket de amit meg eszik attól 1,5óra múlva megint éhes lesz hiába próbálok többet adni neki nem fogadja el. Ti mit adtatok neki ebédre hogy jól lakjon?
2013. okt. 22. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már berántottam-habartam neki a főzelékeket, és nem turmixoltam pépesre. De sok esetben már a magunknak főzött ételből kapott. Ízesítsd megfelelően.
2013. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktad neki elkészíteni? Mivel sűríted? Milyen arányban teszel krumplit, vagy rizst az adott zöldséghez? Nem érzed kicsit vizesnek? Tipp: érdemes megpróbálni egy kicsit több sűrítő anyaggal és tegyél hozzá egy kanálka tápszert, vagy egy kis anyatejet, attól krémesebb és laktatóbb lesz! Remélem segítettem!
2013. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általában a krumpliból teszek neki mindig többet bele.
2013. okt. 22. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor főztem bele rízst, azzal egy kicsit tartalmasabb.
2013. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!