Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi az aza újdonság amit...

Mi az aza újdonság amit bevezettál 1 évesnek? Hogyan adod?

Figyelt kérdés

Enyémnek nincs még foga, de szépen eszi a darabos ételeket is.

Pl: uborkát, retket hogy adjam, ill. az olajos magvakat? Abból miket adtatok egy évesnek, darálva adjam? Vagyhogy'smint? :)


2013. okt. 21. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy ÉVES gyereknek nincs foga, akkor ott valami nagy baj van a gyerekkel!!!!
2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát képzeld! Sok oolyan baba van akinek 1 éves kora után jön ki az első foga! A dokinéni szerint is még nincs késő, és a fogorvos is azt mondta ha 2 éves koráig nincs neki akkor kell aggódni. Legalább olvass utána mielött tudatlanul írogatsz!!! Köszi a nem a kérdésemre vonatkozó választ!
2013. okt. 21. 19:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként már rendesen nyáladzik és az ínye is be van dagadva!
2013. okt. 21. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Négy gyerekem van, és a gyerekorvos is azt mondja, hogy legkésöbb 7 hónaposan meg kellene az elsö fognak lenni.


Szerintem a gyerekeddel komoly bajok vannak, de ha neked ez nem gond, akkor hözöngj tovább.

2013. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mikor jött el az első fog ideje?


A legtöbb babánál ez kb. a hatodik hónap táján jön el.


!!!Általában a harmadik hónap és az egy év közötti időszakban normális a dolog.!!!!


Ha mégsem, azt csak nagyon ritka, veleszületett betegség okozhatja."

2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,előre is elnézést kérek,hogy nem a kérdésedre válaszolok,azért kattintottam rá,mert az én fiam is hamarosan egy éves lesz és engem is érdekel a téma.

Nem tudom szó nélkül megállni,az eddig kapott válaszaidat,amiket ez a bizonyos 79%-os válaszoló írt.

Az én fiamnak ugyan már 8 foga van,tehát én nem vagyok érintett a dologban,de közeli családtagnál van hasonló.Konkrétan a kislány 15 hónapos és még egy foga sincs.Orvosnál többször is jártak,de a doki szerint ez nem kóros dolog,csak elég ritka,de ha egyébként egészséges a gyerkőc,akkor nem baj.Egyetlen hátránya,hogy így kicsit nehezebben tudja megenni a darabos ételt,de általában a babák elég ügyesen rágnak az ínyükkel is.

Szóval,üzenem a 79%-os válaszolónak,hogy téved és ha nem tud érdemben hozzászólni a kérdéshez,jobb ha inkább nem ír semmit.

2013. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az uborkát, retket én pucolva, csíkokra szelve adnám ebben az esetben (mert még nincs foga).

Nem akarok hülyeséget mondani, de a magvak szerintem még korai, az allergia veszélye miatt. Mogyoróféléket biztosan nem adnék, bár én az összes magos dologgal vártam közel 2 éves koráig. Egyébként egy évesen már szinte mindent ehet, amit Ti is esztek.

Ennyi idősen amit én nem adtam a fiamnak az a túl fűszeres ételek, méz, magok, tej.

2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
off lesz, de akkor az én lányommal is lehet baj van, mert neki 1 évesen 16 foga van és mindenhol azt olvasom, hogy később jönnek a hátsó fogak. Lehet holnap elviszem a dokihoz, hogy dugdossa vissza amelyiknek még nincs itt az ideje :)
2013. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. okt. 22. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!