Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejbegríz és tejberizs -...

Tejbegríz és tejberizs - mikortól eheti? + Tejjel kapcsolatos kérdések lent.

Figyelt kérdés

Édesíteni valami édes gyümölccsel gondoltam és mivel tejet még nem adok, így fejt anyatejjel. Tejet majd kb. 1 éves korától (remélem addig min. fog szopni) gondoltam, hogy kap. Mi tehéntejet veszünk. Neki is mehet ez felfőzés után? Milyen arányban hígítva - vízzel?

Bocsi az összetett kérdésért.


2013. szept. 25. 10:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy most 9 hónapos.
2013. szept. 25. 10:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves korától kapott tejbegrízt meg tejberizst. Én először a 2,8-as bolti tejet hígítottam, de csak kevés alkalommal, fele-fele arányban. 8-10 hós kora körül viszont már kapott tejből gabonapépet. Édesítésre használhatsz xilitet, ha a gyümi nem elég.
2013. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. En eloszor a fozelekbe tettem keveset(elsore egy kupaknyit) korulbelul 10 honapos koruktol. Majd par het mulva kaptak az elso tejbegrizt de 2/3 tej+1/3 viz aranyban. Figyeld,ha atcsapja akkor varj meg vele.

2-3 het mulva pedig csak tejbol,szinten 2,8%-os.

Volt hogy banannal izesitettem ,keves gyumolcs cukorral de megettek akkor is ha epp "semmi" ize sem volt.

2013. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!