Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak 7 hónapos babának,...

Mit adjak 7 hónapos babának, hogy estére jobban lakjon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos egy hónapja elkezdtem kínálgatni aztán hozzátáplálni.Anyatejes baba.A gyümölcsöt szereti csak de azt se mindig eszi meg.A zöldséget abszolút nem szereti.A sütötök amit még megeszik.Próbáltam már tejpépet,7 gabonás pépet is gyümölcsbe keverve is.Egyik sem jön be neki.Éjjel rengeteget felkelt.Két tápszert is kipróbáltam az végképp nem ízlik neki.Mit adhatnék még neki ami kicsit jobban eltelitené a pociját? Napközben is alig eszik de hízik.
2013. szept. 11. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
A gyümölcsbe keverj kekszet. A főzelékeket pedig sózd vagy cukrozd meg, hogy íze is legyen.
2013. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen, nehogy tegyél cukrot, vagy sót az ételébe!!!

egyesek mennyire agyament ötleteket tudnak adni szegény kérdezőnek!


Ízesítésre használhatsz édesebb gyümölcsöt.

Ha semmit nem fogad el, próbáld ki a Sinlacot, ezt általában szeretik a babák és nagyon jól laktat.

Noha ez is édes, mégsem olyan, mintha direkt kristálycukrot szórnál az ételébe.

2013. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát üveges kaják esetleg? Lassú felszívódásúak, így jobban telítenek. Ha picit nagyobb lenne a babád, ajánlanám a túrót, esetleg zabpehellyel, gyümivel, de így nem nagyon van ötletem. Vagy jóéjszakát tápszer. De írtad, hogy ezek sem nagyon jöttek be neki. Nem lehet, hogy növekedési ugrás van? Esetleg szeparációs szorongás kezdete?

Lassú felszívódású fehérjék és szénhidrátok között keresgélj valamit.

2013. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ízesiteni külön nem akarom(só,cukor) egyedül a sinlacot nem próbáltam még....minden mást igen:( ebédre most is kináltam finom sárgarépa,krumpli,almával köpte ki. nagyon válogatós a fiatal úr! ha sinlac édeskés kipróbálom:)
2013. szept. 11. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vedonom a sinumilt ajanlotta,van egy uj,vanilias izu tejpepje,allitolag finom,o is kostolta.
2013. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!