Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most tényleg kezdjem el...

Most tényleg kezdjem el hozzátáplálni a kicsit? Szerintetek?

Figyelt kérdés

5hós, nagyon jól eszik szépen hizik. 3300grammal született,most 7460 gramm.Védőnő javasolta hogy kapjon kis barackot ha nem tud kakilni.(ezt belátom én is mert nagyon szenved ha nem tud kakilni.) Tegnap voltunk a dokinál(fiatal aranyos modern felfogású dokinéni) mert oltást kellett volna kapnia de végülis a betegsége miatt nem kapta meg.Azt mondta kapjon reszelt alma levét,almát,majd barackot,keverve 1 hét mulva ha nincs baja tőle.S 2 hét múlva meg reszeljünk bele neki kekszet.(ami ugye tojásos,lisztes) Jó én is olvastam hogy kell a glutén még a szoptatás alatt,de a nagy lány is 2.5 évig szopizott és 10hósan kapott elöször glutént.. Rá is mondta még az elöző doki (aki meghalt sajnos) hogy kapjon 5hósan almát meg egyéb kajákat(de ő nem fogadta el, ő 5200 volt félévesen s 2600al született)Most is csak 13 pedig már 3 éves.S elég kis étvágyú is.


Védőnő volt 2 héte kb és azt mondta ha ilyen szépen hizik és fejlődik(oda vissza forog) akkor nem kell neki semmi gyümölcs még. Azt mondta amig fejlődik és hizik nem kell az at mellé semmi. Nos? Én még nem adnék neki semmit.


2013. szept. 5. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Étkezést kiváltani én sem szándékozok, nemsokára adok a gyümölcséhez gabonapépet.

Lehet CSAK kóstoltatni is, vagy a szoptatás mellett kis adagokkal indítani is az egészet.

2013. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is majd idővel dietetikus leszek:) A nagy lánynál úgy csináltuk hogy 6 hóig szopi, 7 hósan zöldségek,8hósan csirkehus,vöröshusok(hús a mai napig kedvenc)10 hósan tejtermékek, 11hósan kenyér és lisztes termékek, 12hósan tej. Egyébként fiatal doki,homeópárti.. Szóval nem értem én se hogy miért kellene hozzátálálni. Ja és amin meglepődtem: szopi elött adjam neki. Mig a régi azt mondta hogy szopis babánál mellétáplálunk és nem szoptatást kiváltunk.
2013. szept. 5. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:

na,ezt most nem értem! ezekszerint nem az első baba,és az utolsó irásodból kiderül,hogy tudod,hogy mit mikor kell adni-akkor miért kérdezted?


ja,egyébként én is mindig szopik előtt kostoltattam v. etettem. semmi értelme nem volt utána-mert akkor már nem fogadta volna el. így meg,amig ette ette,amikor már nem kérte akkor cicivel folytattuk

2013. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak most nem értettem hogy most akkor adjak neki gluténos,lisztes cukros tojásos kekszet?Egyébként a kérdés alatt irtam hogy van egy nagy is.S ő akár szopi elött adtam neki,akár utána soha nem fogadta el a hamit.Nagyon nehezen ment a ht..
2013. szept. 5. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nem muszáj kekszet adni, a glutént mással is bevezetheted. Nézz utána, csak ezen az oldalon számtalan információt találsz.
2013. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!