Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az egyik ismerősöm az öt...

Az egyik ismerősöm az öt hónapos kisfiának azt adja enni amit ők esznek pl: sülthús, sütemény ilyeneket. Nem akarok beleszólni de nem tudom jól teszik e. Szabad egy ilyen kicsi babának ilyeneket enni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 13:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én felőlem azt csinálnak amit akarnak, mondjuk én is ettem ilyen idős koromban mindent amit a felnőttek és mégis itt vagyok. 24/L
2013. júl. 8. 13:45
 22/27 anonim ***** válasza:
Már a te gyerekkorodban se javasolták, hogy ilyesmiket adjanak egy pici babának, nekem sem adott anyukám. És itt nem az a kérdés, hogy 25 év múlva "itt lesz-e" az említett kisbaba, mert minden bizonnyal itt lesz, de akkor is felesleges nehéz, fűszeres kajákkal terhelni a fejletlen kis gyomrát.
2013. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Teát azért ihat?
2013. júl. 8. 14:00
 24/27 anonim ***** válasza:
Ihat, de felesleges édes ízekhez szoktatni, jobb a víz.
2013. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Túrórudit, krémtúrót ilyeneket ehet?
2013. júl. 8. 14:12
 26/27 anonim válasza:
Úgy tudom a tehéntej nem jó, a cukor meg nem egészséges, tönkremehetnek majd a fogai, és könnyebben lesz elhízott, vagy cukorbeteg. A teába se kell cukor, kiskoromban én is úgy kaptam, sőt a mai napig úgy szeretem :)
2013. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy merev anyuka, de 5 hónaposan még csak gyümölcsöket és pürésített zöldségeket kapott a fiam. Teát lehet adni, csak nem kell cukrozni vagy csak minimálisan. Tejtermékeket 7 hónapos kortól adtam, azt amit mi, pedig 11 hónapos korától eszi.

Mondjuk abban, hogy 3 tortát is kap egy gyerek az 1. születésnapjára semmi kivetnivalót nem látok, mert nyilván nem Ő ette meg azokat, hanem a család, csak kapott több rokontól is tortát.

2013. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!