Nem használhatok sót?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz a babám. Nem szeretnék már külön főzni neki, adnék neki abból, amit mi is eszünk. Azt olvastam, hogy só nem igazán ajánlott neki még. Ti hogy főztök? Kevesebb sóval vagy utólag sózzátok, miután kivettétek a neki szánt adagot?
szept. 3. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Amikor kész lett, kivettem neki egy adagot és utólag még forrón sóztam, fűszereztem jobban. Mi nagyon fűszeresen eszünk, én attól jobban tartottam.

Aztán szépen, lassan kapott egyre fűszeresebbet.

szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Eheti azt, amit ti (persze bizonyos kivételekkel), és nem kell kivenni sózás előtt, nem véletlenül használunk sót.
szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Kb az első hónapban vettem ki külön neki fűszerezés elött. Utána már zgyan azt ette amit mi.

(Mi 5hónapisan kezdtük a hozzátáplálást)

szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Azért a sotol nem kell félteni 😃 gondolom nem negyed kilot teszel egy labas pöribe
szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, figyelni kellene ra amugy.


[link]

szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Kell figyelni a sóra, hiszen nekik még megterheli a veséjüket az, ami egy felnőttnek normál adag. Vedd ki az adagját, utána sózd készre az ételt. Egyéb fűszereket nyugodtan használhatsz, kell, hogy ismerje az ételek ízét.
szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 babyboom567 ***** válasza:
25%
nyugodtan használj sót.
szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondod, hogy te úgy csinálod, 6-os! Hogy tálalsz fel egy krumplit vagy egy pörköltet utánasózva?
szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

5-os vagyok, igenyel nemi alkalmazkodast, igen. Vagy megeszed ugy, hogy utolag sozod vagy van, amibol nem adsz a gyereknek/kulon fozol neki 🤷‍♀️

En igy csinaltam, de most nyilvan ezt mindenki el tudja donteni, hogy figyel-e.

En fontosnak tartottam, de ez en vagyok.

szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Én sosem csináltam ennyire komolyan, hogy nem kaphat sót és fűszereket.

Ajánlom instán timeakittiokos tanácsait.

BLWs anyuka nagyon szuper ötletekkel.

szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!