Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szilárd ételeknek van valami...

Szilárd ételeknek van valami “szabály”, vagy nem kell ilyenekre figyelni?

Figyelt kérdés

Például ilyenre gondolok:

- lefekvés előtt kevesebb, mint 2 órával ne kapjon már szilárdat (mert pl lefekvés előtt még egyet szopizik, de ez csak hasra ütés)

- gyümölcsöt ne kapjon már uzsira/ lefekvés előtt 2-3 órában?


Igazából én volt hogy csináltam így, és gondolkozom érdemes e ilyesmikre figyelni, nem terheli e meg a pocakot.


jún. 25. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekkel sosem foglalkoztam, és nem is volt belőle gond, sosem zavarta a gyerekeim pocakját. Ez nem azt jelenti, hogy másnál ne lenne így. Próbáld ki, aztán ha a tiédnek gondot okoz, akkor tudod, hogy érdemes odafigyelni, ha meg nem lesz belőle semmi para, akkor tudod, hogy elengedheted a kérdést.
jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat filóztam ilyeneken, de a gyerekemet nem zavarta meg sem a gyümölcs vacsora után, sem a "nehezebb" ételek.


Amíg vegyesen szopizott meg kóstolt, úgy nézett ki, hogy 7-kor vacsorázott rendes ételt, majd 8-kor, alváshoz kapott cicit.

Mist 16 hónapos, ugyanúgy megvacsorázik 7-kor, 8-kor 8 után picivel meg már alszik.


1 éves kora előtti időszakban figyeltem arra, hogy este már ne egyen gyümölcsöt, de aztán azt is kapott vacsora után és nem pörgőtt fel.

jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen
jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mostanában nem tudott elaludni, csak később, ezért merült fel. De figyelem akkor, van-e összefüggés.


2 na igen, múlt héten én is úgy vettem észre mikor gyumit kapott este, hogy felpörgött eléggé, pedig nem is gondoltam előtte ilyenre se pl. Arra már nem emlékszem hogy végül az alvás hogy sikerült utána. De ezek miatt merült fel bennem.

jún. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!