Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi egy kiváltott adag...

Mennyi egy kiváltott adag étel nálatok? Mármint grammra kb. Egy üveges babakajcsihoz mérve? Az ugye a nagyobb üveg 190 gr. 6 hónapos babám van. Mennyit kellene ennie? A tízórai van kiváltva.

Figyelt kérdés
jan. 9. 22:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mindenki maga dolga mikor kezdi 20#,így van. De azért azt se add már be senkinek sem és ez így van MA(!) már,hogy 2 hónaposan megvolt minden érettség jele a picinek.:D Mindenki a gyerekét nézze és ahhoz igazítsa. Semmivel sincs elkésve,aki később kezdi,egész életében enni fog a gyerek. Immunrendszer pedig nem ettől függ,szerencsére. Engem 1 hónaposan már tehéntejjel tömtek meg tejbegrízzel,mai napig nem bírom a tejet egyébként,aminek akár még ez is lehet az oka,ki tudja. Akinek nem lett baja,azt mondjuk nevezzük szerencsésnek,de ne követendő példának,szerintem. Ettől még mindenki saját döntése,saját gyermeke.
jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21: ugyanazt mondjuk... eszemben sincs követendő példának beállítani a mi esetünket... Nálunk semmi gond nem volt.. én magamtól tuti nem kezdtem volna el a kóstoltatást sem.. más megoldást vártam volna a védőnőtől - bár nem tudom mit vártam :D ( 2 hetente fél kg hízás)
jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!