Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta gyereked van, mi az...

Mióta gyereked van, mi az első gondolatod reggel mikor felébredsz, és kinyitod a szemed?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 09:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első két kávé előtt nem szoktam gondolkodni. Csak úgy akarok kiosonni pisilni és kávézni, hogy a kicsi nem ébred fel. Ez a reggeli fél-egy óra az énidőm.
2019. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli első gondolatom:

"Milyen nap is van ma? Kell vinni a gyereket suliba?"

Innentől pedig kétfelé ágazik:

"Bakker, hétfő, utálom...", vagy

"Hála az égnek hétvége, még lustálkodhatok kicsit."


(12 éves, szóval már régesrégen elmúlt az újdonság varázsa, hogy gyerekem van. :) )

2019. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Neeeee, már reggel van? Bakker, még csak 6 óra? Léccciiiii, aludjunk még egy kicsit".

Majdnen minden nap ez. A 6 hónapos még hagyján, ő egy gyors peluscserét követően játszik, gurul, kúszik mellettem a babaöbölben, ezt félálomban követem, aztán elfárad, cici, és visszaalszunk. De ha a 4 éves ébred fel, akkor nincs kegyelem, ő kihajt az ágyból rögtön babakora óta :D

2019. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

A qva eletbe :D


Ez van, utalok koran kelni, de pont ugyanezt gondoltam mikor munka miatt kellet felkelni...👆😒🤷‍♀️😁

2019. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Basszus miért filmeztem hajnali kettőig mosott szar vagyok megin,. 😂 Nálunk pedig későn kel, de későn is fekszik. Ha előbb fektetjük mint este 10 akkor hiszti van és akkor is csak délben van 40perc alvás. 😅 21hónapos. 6hós koráig átaludta az éjjelt azóta jó esetben 3x kel rossz esetben 5x... ÖSSZE TENNÉM A KEZEM HA AKÁR 4ÓRÁT ALUDHATNÉK EGYBE. 😀
2019. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Én 3 órának is örülnék.
2019. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
"Melyik sír már megint és hány óra van"
2019. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy imádom a családom és megint egy új nap velük. Én is kivétel vagyok, én magamtól kelek korán. Lányom 9től 7ig alszik, én 10től 6ig. 6kor kávé, beszélgetés, hallgatom a madárcsicsergést. Utána ő felkel, és reggelizik, iszik tejet. 2 éves. Egy időben volt, hogy ő kelt korán én meg még aludtam volna, de hozzászokik a szervezet. :)

Ez a 9 órási lefekvés jót tesz neki, nem kel éjjel 1-2 éves kora között 6-kor feküdt 2x kelt és 5.45kor már ébren volt🙄

2019. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhahhahha... Apa, intézd légyszi..."

Aztán néha felocsúdok és rájövök, hogy apa nem intézheti minden reggel, főleg ha az én tartozékom kell. Őszintén? Utálom a reggeleket. Mindet.

2019. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!