Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon klóros nálunk a víz és...

Nagyon klóros nálunk a víz és irritálja a kisfiam bőrét. Tehetek valamit a fürdővizébe, hogy egy kicsit semlegesítsem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát amit tehetsz, hogy megengeded a vizet reggel hagyod állni és adsz hozzá forralt vizet melegként. Vagy az egészet reggel felforralod és mikor kihült meleget adsz még hozzá. A klór a forralásnál vagy ha sokáig áll akkor elszáll.(pl akváriumoknál is így kell klórmentesíteni)


De amit tehetsz és kell is tenned, babab fürdetöt és krémet használni minden fürdetésnél. Ha nem akarod lefürdetni, akkor a cica mosdás után olajozni.

2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt olajozni, fürdőízbe fürdőkenőcs (turmixolni lehet, h ne legyen darabos) fürdés után valami nyugtató testápoló. Gyerekorvos vagy gyerek bőrgyógyász biztos ajánl valamit, ha boltit nem akarsz -érzékeny bőrre jobb a gyógyszertári felírt.
2010. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Incifinci válasza:

Kedves Kérdező!


A klór sajnos nem illan el forralás által. Egy aktív szenes zuhanyszűrő felszerelése viszont megoldja a problémát. Ez nem egy bonyolult berendezés és nem is drága. Több helyen is lehet venni, én a vízmegoldás webáruházban vettem az enyémet. Érezhetően jobb lesz a víz tőle. Mi most költöztünk a XIII. kerületbe és itt iszonyatosan klóros a víz, émelyítő szaga van. Nem tudom mit csinálnék a zuhanyszűrő nélkül, mert én a klóros víztől viszketek, kipirosodom, minden bajom lesz. Melegen ajánlom neked is a zuhanyszűrőt a problémádra.

2013. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!