Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a fürdővízébe és...

Mit tegyek a fürdővízébe és mikortól?

Figyelt kérdés

Eddig csak tiszta vízben fürdettem, előtte olajoztam.

A Gabi fürdetőre gondoltam. Jó termék?


2009. júl. 6. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőkrémet, nem szárit, és tiszta lesz tőle, nem kap allergiát... stb. Csak ajánlani tudom. Elvileg ezt már újszülött kortól használni kéne, nekünk automatikusan felirta az orvos.
2009. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is gyógyszertárit használunk.
2009. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó a gabi. Én a babé termékeket használom, de azok egy kicsit drágábbak. (én is ajándékba kapom). Szerintem a johnsohnon kívül bármi jó. Nem tudom mennyi idős a babád. Én már pár napos korától használtam fürdetőt, ahogy hazahoztam.
2009. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolóval egyetértek,én csodálkozom,hogy csak tiszta vízben fürdetted,kenőcsöt nem használtál.Nem írt fel az orvos?Kisfiam 7 hónapos és még mindig használok neki kenőcsöt,+ Gabi édes álom fürdetőt.Nekünk csak Gabi van,ajánlani tudom,szép egészséges a baba bőre tőle.
2009. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En ket honapos korig csak olivaolajat raktam, utana olivat es furdetot (Johnson).

Kulfoldon elek, a gabit nem ismerem, de azt hallottam rola, hogy jo.

2009. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nem írod, hogy mekkora a baba.

Nekem a doki + védőnő a gyógyszertári fürdető krémet javasolta, így abban fürdettem a babát 4 hetes korig. Aztán nagy kísértést éreztem kipróbálni a Johnsons's babafürdetőjét, ami egy kismama csomagban volt benne amit a kórházban kaptam.Elcsábított a kellemes illata. Kb 3-4 napig használtuk, és jól kiszáradt a babám bőre tőle, + koszmós lett a feje.Azonnal visszatértem a gyógyszertári fürdetőkrémhez, és azóta is ezt használjuk. Hajat is ezzel mosunk, nem zsírosodik be tőle, és semmi bőrhibája nincs a kicsinek.

(Kicsit nehéz feloldani a krémet, de ha egy üres ásványvizes flakkonba nyomod, és azt félig felengeded forró vízzel, akor összerázással szuperül eloldódik a krém).

Üdv.Jó pancsolást.

(Ui: sógornőm babája most múlt 2 éves, és ő pl mindenből Gabi-t használ, erre esküszik, szerinte az összes Gabi termék szuper)

2009. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jo a Gabi-s, nekunk a Johnsonos nem volt jo, ugyhogy azt nem ajanlom ilyen kicsinek.

Probalj ki majd tobb termeket is, mindenkinek mas valik be.

Most vegyel Gabit, aztan majd ha elfogy masmilyent. Cserelgesd mindig.

2009. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Babe termékeket használok! Valóban drágák, de lehet velük spórolni is, és nagyon jó! A gyógyszertári is tényleg jó, csak szerintem nehéz használni( A krémet)!
2009. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gabi termékeket használunk,3honapos a kislányom.A sampontját az olaját és az esti fürdetőt használjuk.Néha teszek a vizbe egy kis olajat is.Egyébként szép a bőre,baba illata van,nekünk bevált.
2009. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!