Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új Peg Perego Pliko P3 compelt...

Új Peg Perego Pliko P3 compeltto babakocsihoz hozzá lehet csatlakoztatni régebbi típusú autós hordozót?

Figyelt kérdés
Van valakinek erről tapasztalata? Mert sikerült nagyon jó áron szereznem egy ilyen babakocsit és van benne lehetőség, hogy a hordozó fixen rajta legyen. De abból már használtat vennék, a vaterán ki is néztem egyet.
2010. jún. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen hozzá lehet

A babakocsin van két kis kar az ülőrésznél, azt fel kell hajtani, majd a hordozót arra kell rápattintani, szóval bele lehet

Megjegyzem jó választás volt :-) )

2010. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. A karokról tudtam, csak azt nem, hogy a régebbi hordozóknak is olyan-e a csatlakozójuk. Ezek szerint igen, és ez nem változott. Köszi, bár még meg kell szoknom a kocsit, mert egy graco quattro-t használtam és azt könnyebb volt 1 kézzel irányítani. Vagyis azt lehetett. Meg annak voltak tök jó tároló rekeszei, a babának meg tálca, és jó erős és nagyobb bevásárlókosara. Szerettem azt a kocsit, de nagy helyet foglal összecsukva is:( Jó lenne, ha ez a kocsi is a szívemhez nőne :) Küllemre nagyon tetszik, de alulra nem merek belepakolni..
2010. jún. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!