Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszülnéd a gyerekedet, ha...

Megszülnéd a gyerekedet, ha tudnád előre, hogy olyan bűncselekményt fog elkövetni, amivel ártatlan ember halálát okozza?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez nagyon kemény kérdés!
2010. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Ekkora baromságot, hogy sikerült kitalálnod??? Segített valaki, vagy egyedül vagy ennyire süsü?


Ebben a gyerekvállalás kategóriában eddig legalább 90%-ban komoly kérdéseket olvastam..., de már ez sem a régi, ide is bekerültek az unatkozó idióták...

2010. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez meg milyen hülye kérdés? Honnan tudnád előre hogy mit követ el később?
2010. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg. ÉS inkább én verném a fejem a falba, mert egy ember személyisége 70%ban attól függ, hogy hogyan, milyen családban nevelődik. Nincs "gyilkos gén".
2010. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én erre a kérdésre nem tudok válaszolni. Pusztán azért nem, mert el sem tudom képzelni ezt a szituációt, és nem is akarom. Nekem van 2 fiam, és próbálom a lehető legjobbra, emberségre, tisztességre nevelni őket.


Miért gondolkodsz ilyen kérdésen? Megírnád, hogy hány éves vagy, és fiú, vagy lány?

2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
én is megszülném,neveltetés kérdése,de ha bűn követ el,akkor magamat okolnám.
2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
79%
Ajaj. Ennyi erővel nagyapámat nem szülte volna meg az anyukája, ha előre tudta volna, hogy majd x évnyi házasság után veri a feleségét és alkoholizál, és a felesége nem ártott senkinek semmit?
2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező szerintem tizenéves, és látott valami szupi kis filmet, aminek köze nincs a valósághoz, de filmnézés közben nem volt mellette a "nagykorú felügyelet", aki elmagyarázta volna, amit több válaszoló nagyon jól leírt, hogy az ember személyisége leginkább a neveltetésen múlik, és nem a géneken!!!!
2010. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Pff miért kell ennyire kiakadni egy kérdésen? Nem kérdezheti mindenki azt, hogy normális-e ha a gyerekem barnát sza.rik.

Egyébként én megszülném a gyereket és próbálnám úgy alakitani a dolgokat, hogy ne kövessen el bűncselekményt.

2010. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!