Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Félek, aggódom tudat alatt a...

Félek, aggódom tudat alatt a következő császártól?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél nem részletezem, mert erre se kapnék választ.

Rossz álmaim vannak szülésről, császárról. Nem értem, miért, mert bizonyos szempontból jól éltem meg, csak az nem tetszett, hogy nem kaphattam meg azonnal a babát.

Mi lehet a baj, ami miatt rosszat álmodok? Nem mindig a császárról de terhesség, szülés a lényeg. Hogy deríthetném ki?



2018. okt. 30. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így látatlanban egy pszichológus sem tudná megmondani. Gondolom, csak tartottál az előző szüléstől is, hiszen a legtöbb nő fél, ami normális. Lehet, hogy most már jobban tudod, hogy a szülés kiszámíthatatlan, vagy napközben nem érsz rá foglalkozni vele, kibeszélni az aggodalmadat és éjszaka jön elő.
2018. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két császárok volt,A műtét bizony elég ijesztő szerintem.Azért mégiscsak felvágták a használat,ráadásul úgy,hogy ébren vagyunk közben.Esetleg nem hallottál,láttál valahol negatív történeteket császármetszésről,szülésről?Talán amiatt lehet.

Egyébként szerintem teljesen normális,ha valaki fél az újabb császártól,ne fojtsd el te sem!

2018. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felvágták a hasunkat-ezt akartam írni az előbb...
2018. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vbac nem jön szóba? Akkor pozitívabban állhatnál a babaváráshoz és a szüléshez.
2018. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Szeretném, ha az lenne.

De olyan borzalmas álmaim vannak, hogy lesokkolnak napokra. Nem tudok rajtuk túllépni.

2018. okt. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!