Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitol feltitek legjobban...

Mitol feltitek legjobban babatokat/gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Mi meg csak 2 honaposak vagyunk, de legjobban attol hogy elveszitem ot, betegsegektol es attol is hogy vajon milyen lessz a vilag mire felno, es hogy jo embert tudunk-e faragni belole.
2010. jún. 23. 13:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hat igen en is nagyon paras vagyok. Itt alszik mellettunk a kis agyban es mindig mikor ejjel megebredek megnezem hogy meg szuszog-e meg ilyenek. Ha hasra fektetem nem merek mellole elmozdulni :)

A multkor zold volt a kakija es amig az orvos minden vizsgalatot vegigcsinalt elottem mar minden szornyu eshetoseg lejatszodott, hogy mi lehet a baja. Szerencsere nem volt semmi gond, csak novekedesi ugrason estunk at de aztan helyreallt minden.

Persze attol is felek nagyon hogy velunk tortenik valami mert azt sem tudom elviselni meg gondolatban sem hogy nem nevelhetem fel a fiamat ugy ahogy en szeretnem, nem adhatom at neki a "tudasomat" stb.

Latom szerencsere nem csak en vagyok ilyen "paras"

2010. jún. 24. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!