Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme van egy férfinak...

Mi értelme van egy férfinak több családot eltartani?

Figyelt kérdés

Volt ez a lebukott faszi sztorija ma az önindítóban, és ennek kapcsán gondolkodtam el hogy miért is jó ez?

Tény, minden ember különböző, nem képes megtalálni mindenki a számára tökéletes partnert, és kereshet magának olyat akiben olyasmik megvannak amik az ő párjából hiányoznak, és ha az "új" jobb mint a "régi" az illető lehet vált. Ez már mondhatni megszokott. De itt nem erről van szó, itt hónapokig, évekig, és ha valaki nagyon ügyes akár élete végéig fenntart két külön családot.

Mind női mind férfi véleményekre kíváncsi lennék, köszi előre is a válaszokat ;)



2018. szept. 25. 07:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahogy Geszti mondja a Rapelőkben;

"Egy-két-há, ismertek engem,

küldjetek el, csak nekem ne kelljen"

2018. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!