Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme van egy férfinak...

Mi értelme van egy férfinak több családot eltartani?

Figyelt kérdés

Volt ez a lebukott faszi sztorija ma az önindítóban, és ennek kapcsán gondolkodtam el hogy miért is jó ez?

Tény, minden ember különböző, nem képes megtalálni mindenki a számára tökéletes partnert, és kereshet magának olyat akiben olyasmik megvannak amik az ő párjából hiányoznak, és ha az "új" jobb mint a "régi" az illető lehet vált. Ez már mondhatni megszokott. De itt nem erről van szó, itt hónapokig, évekig, és ha valaki nagyon ügyes akár élete végéig fenntart két külön családot.

Mind női mind férfi véleményekre kíváncsi lennék, köszi előre is a válaszokat ;)



2018. szept. 25. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem hallgatom az önindítót. Kifejhetted volna.
2018. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van egy férfi akinek két nője van két külön városban, egyik nőnél ikrek, másiknál csak egy gyerek, és 8+6ban van otthon ahogy a neje tudja (8 nap meló, 6 nap pihi). Ez a nő megtudja (ikres) kidobja, majd felkeresi a másik nőt, elmagyaráz neki mindent és ő is kidobja a pasit.


De a kérdésem a témától független, általánosságban kérdem miért jó évekig ilyesmit fenntartani?

2018. szept. 25. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért jó? Na ugyan miért. Szeretőt miért jó nekik tartani? Mert kell nekik a változatos lyuk, talán anyagiak miatt nem válok, de az is lehet hogy csak ekkora féreg mint a férfiak nagy többsége. Nem értem a kérdésedet, komolyan.
2018. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem jó neki, hanem a szeretőtől besikerült egy gyerek.
2018. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem az agyukkal gondolkodtak és ennek viselik kényszerű következményeit.
2018. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs olyan aki higgadtan végiggondolta hogy ő ilyesmit szeretne létrehozni és fenntartani? Mindegyik szenvedéllyel indul és szükségszerűségből kerül oda hogy több család legyen. Eredetileg arra gondoltam hogy ha van olyan aki ezt megtervezi előre annak miért jó
2018. szept. 25. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy valaki családtervezés előtt tudatosan előre két nőt keres. Rosszul gondolod. Így alakult nála, és nem volt gerince felhagyni velük. Benne ragadt szerintem.
2018. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy eltartja őket? Nincs más kereső fél?


Egyébként meg fura.Folyton észben tartani, hogy kinek, mit hazudott vagy mondott ...

2018. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mivel nem azon bukott le hogy ugyan már miért nem ad a közös kasszába ha már a csaj bevállalta a gyereket igen valószínű hogy "eltartja", oké valszeg semelyik hölgy nem tudja mennyi is a fickó teljes keresete.


No igen ez a fejben tartás tényleg nehéz lehet, igen ciki ha egyik csajjal elkezd egy beszélgetést az éjjel, aztán másik este már a másiknál alszik és ott megpróbálja ugyanazt a beszélgetést folytatni

2018. szept. 25. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem képesek lejjebb adni egy megszokott szintnél. Talán ez az oka. Vagy sokan nem tudnak szakítani. Elodázzák a a döntést, várják, hogy a nő dobja ki őket.
2018. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!