Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire BRUTÁLISAN...

Másnak is ennyire BRUTÁLISAN hullott a haja szülés után?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben gyönyörű dús hajkoronával rendelkeztem, a terhesség alatt nem sűrűsödött csak gyorsabban nőtt. Szülés előtt pár nappal le is vágattam mert tudtam, hogy utána jobban fog hullani, de hogy ennyire?

Kb napi 3x fésülöm meg és mindig tele a hajkefém.

Hajmosáskor olyan sok kihullik h eldugul tőle a lefolyó.

A szőnyeget 2 naponta porszívózom mégis ha lefekszek rá akkor úgy állok fel, hogy éppen ami hozzáért testrészem az tele van hajjal.

Egész nap érzem, hogy valahol egy hajszál mindig ott van valahol a bőrömön.


4 hónapja tart ez a problémám, ez idő alatt kb fele annyi hajam maradt mint volt. Azt hozzátenném, hogy Elevitet szedek jelenleg a szoptatás alatt.

Szerintetek ez normális? Volt valakinél hasonló? Meddig tart még?


2018. aug. 18. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem is brutálisan hullott a hajam szülés után. Azt hittem, meg fogok kopaszodni. majd kb 5-6 hónap borzalom után abbamaradt, azóta szépen visszaállt a normális állapotába, most, 2 év elteltével olyan dús, mint terhesség előtt.
2018. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott, a szülés után pár héttel kezdődött, már nem emlékszem mennyivel, és hónapokig tartott, kb. 4-6 hónapig. Nem szedtem semmit, elmúlt szép fokozatosan. A dokit azért hívd fel és kérdezd meg, hogy milyen vitamint szedhetsz szoptatás mellett.
2018. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem detto. Szinte már látni lehetett hogy foltokban kopaszodom. Nekem is nagyon sok hajam van, a férjem azzal próbált vígasztalni ebben az időszakban hogy most lesz normális mennyiségű. ☺

Nekem a szülés utáni első menstruációkor indult be nagyon a hullás -akkor 3hónapos volt a babám- és mostanra teljesen helyre jött, már látszik ahogy nőnek az új szálak. (8 hós a gyerek).

Akármit szedtem/kentem rá csak időlegesen, vagy csak minimálisan javított a helyzeten.

Meg kell várni míg rendeződnek a hormonok.

2018. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, nagyon nagy vitamihiányod van.
2018. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem gondolom, hogy olyan nagyon nagy vitamin hiányom lenne, mert szedem a szoptatás alatt szedhető Elevitet és mellette vasat. Ezek mellett változatosan és viszonylag egészségesen is étkezem. Pl a körmöm szép hosszú, erős, gondolom ha vitamin hiányom lenne azon is meglátszana.

Még úgy döntöttem várok a 6. hónapig hátha elmúlik a hajhullás, ha mégse akkor kivizsgáltatom magam. Köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 19. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!