Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire BRUTÁLISAN...

Másnak is ennyire BRUTÁLISAN hullott a haja szülés után?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben gyönyörű dús hajkoronával rendelkeztem, a terhesség alatt nem sűrűsödött csak gyorsabban nőtt. Szülés előtt pár nappal le is vágattam mert tudtam, hogy utána jobban fog hullani, de hogy ennyire?

Kb napi 3x fésülöm meg és mindig tele a hajkefém.

Hajmosáskor olyan sok kihullik h eldugul tőle a lefolyó.

A szőnyeget 2 naponta porszívózom mégis ha lefekszek rá akkor úgy állok fel, hogy éppen ami hozzáért testrészem az tele van hajjal.

Egész nap érzem, hogy valahol egy hajszál mindig ott van valahol a bőrömön.


4 hónapja tart ez a problémám, ez idő alatt kb fele annyi hajam maradt mint volt. Azt hozzátenném, hogy Elevitet szedek jelenleg a szoptatás alatt.

Szerintetek ez normális? Volt valakinél hasonló? Meddig tart még?


2018. aug. 18. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Szerintem nálad valami más lehet a probléma.
2018. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Igaz nekem a terhesség végére bedúsult a hajam, majd szülés utàn hasonlóképpen hullot.Hogy meddig tartott arra már nem emlékszem.Most annyi hajam van mint a terhesség előtt.
2018. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem. Vagyis nekem össz-vissz 10 szál jött ki kb hasjmosásnál. Én kivizsgáltatnám magam, lehet hogy hormonális, pajzsmirigy stb probléma van a háttérben főleg ha szedsz vitamint is.
2018. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát a nőgyógyászomhoz forduljak ezzel a problémával?
2018. aug. 18. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ez volt és több barátnőmnek is, nem fordulnék senkihez, mert ennek hormonális oka van, nem tudnak tenni ellene, nekem nagyjából fél évig tartott.
2018. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is. A DM saját márkás hajvitaminja 3 hét alatt megállította és most tele vagyok babahajjal. Mondjuk terhes is vagyok újra, lehet, hogy ez is okozza a dok kis új hajat. 😊 Minden esetre ez a vitamin csodát tett, biztosan újra fogom venni a 2. szülés után is.
2018. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jàrtam én is, marékszàmra hullott a hajam. Vitamint szedek, mintha egy kicsit enyhülne a probléma. 4 és fél hónapja szültem.
2018. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na látom mégsem vagyok egyedül a problémámmal, akkor még várok a nőgyógyásszal nem rohanok egyből oda. :D

A DM vitaminját megnézem majd, hátha segít nekem is.

Utolsó válaszoló, te milyen vitamint kezdtél el szedni?

2018. aug. 18. 11:14
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Az első gyerek után nekem is nagyon hullott, három évig. Utána abbamaradt. De én nem vettem azt észre, hogy számottevően kevesebb lett a hajam, nyilván ritkult valamennyit, de nem nagyon. Szerencsére nekem is rettentően dús hajam volt/van, én még örültem is neki, hogy kicsit szellősebb lett, mert tényleg embertelen mennyiségű volt és nagyon melegített.

A második gyerek után nem hullott egyáltalán. Nem tudom, mi lehetett az oka, pedig azt mondják, szoptatás alatt hullik jobban. Hát én az elsőt három hónapig tudtam szoptatni, a másodikat másfél évig, mégis csak az elsőnél hullott. Viszont az elsőnél vashiányos voltam, a másodiknál már nem. Nem tudom, hogy ez számít-e egyáltalán.

2018. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11:01 vagyok. Előbb beszedtem a maradék DM sajátmárkás terhesvitamint, majd szintén DM hajvitamint.
2018. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!