Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15-36 kg gyermekülést szeretné...

15-36 kg gyermekülést szeretnék venni. Ma személyesen megnéztem a Römert és ránézésre elégedett vagyok vele. Viszont a Storchenmüle is tetszik. Használjátok az STM-et?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kaptam tapasztalatokat az STM-mel kapcsolatban és személyesen nem tudom megnézni. A Römernél olcsóbban juthatnék hozzá, csak nem tudom, mennyire kényelmes (párnázott). Hosszabb távokat (250 km) megteszünk és nem mindegy a kényelem számomra (ne nyűglődje végig a gyermekem az utat).
2010. jún. 19. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

STM ülésünk (is) van. Eredetileg azt vettük, de sajnos az akkor 9 hónapos babánknak nagyon kényelmetlen volt. Nem tudom mennyi idős a picid, de a következőket érdemes szem előtt tartanod. Az ülés elég alacsony, tehát nincs olyan "talapzata", mint mondjuk a 18-kg-ig használható gyereküléseknek, így nem lát ki az ablakon a babus belőle, esetleg a fák tetejét látja elsuhanni. Egy fokozatban dönthető a háttámla, tehát éppencsak. Most 16 hónapos a picim, és még mindig a Jané Racing gyerekülést használjuk, sokkal inkább való neki, mint az STM. Mi majd csak akkor szereljük vissza az STM-et, ha már kilóra kinötte a Jané-t, talán addigra "bele is nő" az STM-be.

Tehát fontos lenne tudni, hogy mennyi idős a babád. Ha két-három éves, akkor kényelmes lehet már az STM is.

2010. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Augusztusban lesz 2 éves és 14 kg, 84 cm. Most Brevi-nk van, de nem lát ki belőle rendesen.
2010. jún. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!