Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valamiért rosszat érzek....

Valamiért rosszat érzek. Lehet valós ez a félelem?

Figyelt kérdés

Mélyen, tudat alatt azt érzem, hogy nekem nincs sok időm a babavállalásra. Ez az érzés nem újkeletű bennem, de ahogy telik az idő, múlnak az évek, egyre erősödik. Igaz, hogy még csak 24 éves vagyok, szóval nem kellene pánikolnom, de ami korábban, kb 20 éves koromtól csak egy tudattalan, homályos sejtés volt, az ma már egy tudatosan jelenlévő félelem. A párom nem érti meg, ő még mindig ott tart, hogy találkozni is elég heti egyszer, nemhogy valami komolyabb, ő még "élni akar". Már mondtam neki, hogy valami azt súgja, hogy kifutok az időből, és úgy érzem, hogy ő csak ellopja a drága időmet, de mindig csak nevet rajta, hogy képzelődöm, az úgy van jól, ahogy ő csinálja. Legszívesebben röpülnék, versenyt szaladnék az idővel, és nem tudom, miért. Most úgy érzem, mintha bilincsben lennék, a kezem meg lenne kötve.

Nagyon félek attól, hogy nehogy később valaminek a kapcsán beigazolódjon, hogy valóban nem volt több időm. Nem tudom, miért érzem, nem is érzem, TUDOM ezt ilyen határozottan, és főleg, hogy honnan.


2010. jún. 18. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért érzed ezt,de szerintem kezd azzal hogy találsz magadnak egy másik párt...nem ugyanazok a céljaitok,a vágyaitok,ha nem akarsz arra ébredni egy reggel 30éves fejjel,hogy "úristen,mire vártam eddig,hisz én már rég családot és egy társat akarok",akkor keress magadnak valakit akivel tudsz jövőt tervezni.
2010. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy rokonom kislány korában megérezte hogy soha nem lesz gyereke. Nem is lett, mert nem lehetett neki :( (ez csak felnőtt korában derült ki). Úgyhogy az ilyen megérzésekkel vigyázni kell...

Hát ha még nem is vállalnék gyereket, de a pasit lecserélném. Heti 1x-i ugye találkozás tudod mi?

Keress egy rendes fiút, aki komolyabban veszi az "igényeidet"!

2010. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezekkel a rossz érzésekkel, mert csalhatnak! nekem az volt a "dilim" tinikoromban, hogy nekem nem lehet gyerekem, sose fogok tudni teherbe esni. 22 voltam, amikor szabályosan pánikoltam ettől. 24 évesen aztán védekezés mellett terhes lettem... (nem tartottuk meg)

24 évesen bőven ráérsz még, fiatal felnőtt nő vagy, előtted az élet, szórakozz, tanulj, dolgozz, utazz. a pasidat viszont tényleg cseréld le, és nem amiatt, mert nem akar egyelőre gyereket (ugyanis teljesen normális, hogy egy huszonéves pasasnak a hátán feláll a szőr ettől) hanem mert annyira semmibe vesz téged, hogy heti egyszer szán csak rád időt.

2010. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha így aggódsz, szerintem keress fel egy nőgyógyászt és vizsgáltasd ki magad. Ha mindent rendben talál, talán te is megnyugszol egy kicsit, ha pedig kiderül, hogy valami gond van, akkor legalább tudni fogod, hogy mik az esélyeid.
2010. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!