Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert hiszi azt nehany anyuka...

Miert hiszi azt nehany anyuka hogy a terhesseg kivaltsag?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen latom ezt. Legutobb facebookra irtak ki egy tortenetet gyorben hallottam csoportba,hogy setalt a zebran at,majdnem elcsaptak majd teljes felhaborodottsaggal nagy betuvel kiirta,hogy o terhes no. Miert,ha valaki nem terhes akkor nem faj ugyanannyira a baleset? Mas embert nem varjak haza csak a terheset? Vagy a mikor a sorban allok a sparban es a nagy hasaval elem furakodik. Semmi kerlek,vagy elorebb mehetnek? Semmi..En peldaul a vonatomra szaladtam volna...

(Az autobuszon helyatadas az oke mert ott megborul a no es kitudja nem-e ugy veri be a hasat hogy a gyereknek baja lesz..szoval az oke. De Ez?...)

Kitudok ettol akadni. Nalatok nincs ilyen?


2018. febr. 8. 16:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
ilyenek akkor is bunkók, ha épp nem vemhesek
2018. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
#10-nek nagyon igaza van. Sok nőnek akkora arca lesz, mikor anyává válik...volt múltkor, hogy metrón álltam az ajtó mellett, rendesen félrehúzódva, vékony lány is vagyok, bőven elfér mellettem akárki és nem akartam leülni, mert a következőn leszálltam. Erre 2 anyuka babakocsival úgy akar felszállni, hogy egyszerre, egymás mellett tolják fel a kocsikat, alig fértek be egymástól az ajtón, erre elkezdenek pofázni, hogy “miért kell az ajtóba állni, nem férnek fel!” Mikor annyi eszük nincs, hogy logikusan egymás után szállnának fel..utána is pofáztak még valamit egymás között, de olyan stílusban, hogy kijárt volna nekik pár pofon. Komolyan, iszonyat flegmába, nagyképűbe tudnak átmenni a friss anyukák.
2018. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
kivaltsagosnak erzik magukat egy teljesen eletszerum mindennai dologtol. Senki nem lesz jobb vagy rosszabb, attol mert van gyereke, vagy nincsen. Ezek z emberek alltalaban alapbol b...ott bukok, parasztok. Figyelmet sem erdemelnek, csak sajnos erre tanitjak a gyerekeiket is, igy lesz beloluk egyre tobb, es tobb. En 22 hetes terhes letemre atadom a helyem a buszon a idoseknek, holott van hogy nem tudok mar hazasetalni sem a melobol, nem hogy sorban allni barhol xd
2018. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

"...Miert,ha valaki nem terhes akkor nem faj ugyanannyira a baleset?"


De valószínőleg ugyanúgy fáj, csak épp akkor egy ember hal meg, nem kettő. És egy anya bármit megtenne, hogy a gyerekét megvédje, akár megszületett, akár nem, jobban vigyáz magára (a legtöbbje), de ők is emberek, belefér, hogy egyszer-egyszer figyelmetlenek. Az ember általában a gyerekére jobban vigyáz, mint saját magára.


Az, hogy bárki is eléd tolakszik, az bunkóság. Egy "kérem előre engedne, mert...?!" azért beleférhetne. Ne minősíts ezek alapján minden terhes nőt, csak azért, mert volt 1-2 rossz tapasztalatod.

2018. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Előre tolakodni bunkósàg.

Viszont idős,beteg,vàrandós nőt nem előre engedni is az.

2018. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

Hát bizony áldott állapotban lenni valóban kiváltság, a legnagyobb csoda, ami egy nővel történhet.

A kisgyerekes létre ugyanezt tudom írni.

Én magam sosem furakodtam, terhesen sem okoztam másoknak kellemetlenséget. Viszont abszolút kiváltságosnak éreztem magam, mintha a megváltót hordtam volna a hasamban.

2018. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Utolso... Igen? Csak mondom h nem kivaltsag. Az osszes reteknek is lehet gyereke.. sot potyogtatjak is oket...
2018. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

A terhesség nen kiváltság,egy csatornapatkány is képes rá, egyes embereknél jobban is, ha valamire büszke akar lenni az ember az legyen a jólnevelt gyereke, az tényleg teljesítményt igényel.

Aki hőbörög hogy ő terhes/gyerMeke van, az ezek nélkül is talál kifogást hogy feljebbvalónak képzelje magát.

Természetesen aki szépen kéri azt előre engedem, legyen terhes, gyerekes vagy egyik sem, csak azt nem fogom aki azt hiszi egy gyerek kiváltja az alapvető illemet.

2018. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!