Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert hiszi azt nehany anyuka...

Miert hiszi azt nehany anyuka hogy a terhesseg kivaltsag?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen latom ezt. Legutobb facebookra irtak ki egy tortenetet gyorben hallottam csoportba,hogy setalt a zebran at,majdnem elcsaptak majd teljes felhaborodottsaggal nagy betuvel kiirta,hogy o terhes no. Miert,ha valaki nem terhes akkor nem faj ugyanannyira a baleset? Mas embert nem varjak haza csak a terheset? Vagy a mikor a sorban allok a sparban es a nagy hasaval elem furakodik. Semmi kerlek,vagy elorebb mehetnek? Semmi..En peldaul a vonatomra szaladtam volna...

(Az autobuszon helyatadas az oke mert ott megborul a no es kitudja nem-e ugy veri be a hasat hogy a gyereknek baja lesz..szoval az oke. De Ez?...)

Kitudok ettol akadni. Nalatok nincs ilyen?


2018. febr. 8. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Voltál terhes? Kellett már úgy pisilni, hogy számoltad a másodperceket, hogy kijuss egy sorból? Fájt már a lábad annyira, hogy állni is alig bírtál?


A bunkóságra nincs mentség, de egyik oldalról sem. Több empátia kellene! Mindenkinek!

2018. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezt Emberek kategóriába légyszi!
2018. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Mindig lesznek ilyenek. De ha mindig foglalkozok ilyesmikkel akkor hamar megőszült drágám.
2018. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
ez nem terhességtől függ. Aki olyan hogy előrefurakodik, az az életben is olyan típus...én pl terhesen se furakodtam soha sehol előre. nyilván ha valaki rosszul van és azért tolakodik, az érthető, és tolerálható akár terhes akár nem!
2018. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Majd ha meghal a gyereked, amit a hasadban hordasz, akkor esetleg megérted... de kétlem, hogy bárki rádfanyalodna.
2018. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolso... te mirol beszelsz?!
2018. febr. 8. 16:50
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindenhol ezt sulykolják beléjük. Bár, jelezném, aki normális volt míg nem volt terhes, az terhesen se lesz terhesszörny. Ha befurakszik eléd akkor furakodj vissza, ne legyél szívbajod. Ha szépen megkér, akkor az persze más.
2018. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Osztom az előzőt.Aki terhesen tolakszik,nem terhesen is megteszi,csak másra hivatkozva.Voltam terhes,és meglepően több figyelmet kaptam,de sosem éltem vissza vele.Na jó egyszer landoltam a sajtpultban,mert hátulról meglöktek,mikor behajoltam.De ez nem terhesen is megeshetett volna.

Viszont én sem bírom,ha valaki a gyerekre hivatkozva tolakszik.Volt rá példa,amikor kb.másfél volt a lányom,reggel 8-kor lementem reggelinek valóért.Nem vittem magammal,mert az apja otthon volt.Nagy sor volt a boltban,egy pénztár működött.Én voltam a 6. a sorban,és még álltak mögöttem vagy 5-en.Jött egy anya a óvodás gyerekével,és a nő aki az első volt a sorban,maga elé engedte.Mindenki elégedetlenkedett.Ő meg fel volt háborodva,hogy mi miért háborgunk,kisgyerekkel van,előre kell engedni.Felemeltem a hangom,beszóltam neki,hogy a gyereket meg lehet tanítani,hogy kivárjuk a sorunk.Az 3n alig 2 évesem sem hisztizik ha várni kell,és engem is vár haza a gyerekem.Erre visszaszólt nekem,hogy ha velem lett volna a gyerekem,engem is előreenged,meg különben is,ő annak idején reggel 6- kor már ment a boltba,hogy legyen a gyereknek ennivalója,milyen anya vagyok én,hogy 8-kor megyek.Azt hittem megtépem.A kiscsaj a gyerekkel meg odafordul a nőhöz,megköszönte neki,majd kimentek.A többiekre akit kielőztek,ügyet sem vetett.Vannak ilyenek,de nem a gyerektől válnak ilyenné.Az csak jó ürügy.Amúgy mostanában nekem is többször felajánlották,hogy menjek előre,én meg kedvesen visszautasítottam,mert a lányom tud türelmesen várni.Utána meg ámuldoznak,hogy egy hangja sincs.Nevelés kérdése.

2018. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
5ös, már miért halna meg a gyerek a hasában? Mert 2 perccel később kerül sorra a pénztárnál?O.O a kérdező mondta hogy tömegközlekedésen természetes hogy átadja az ember.
2018. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a terhes nők hiszik ezt, hanem a frisselt szült kisgyerkekes anyukák is, azt hiszik lassan, azzal hogy ők szültek megsz.arták a XXI.századi spanyol viaszt is..
2018. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!