Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lehetek vagy mi lehet...

Terhes lehetek vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Párommal 8-án együtt voltunk illetve azon a héten még többször persze védekeztünk minden alkalommal, és azóta nagyon furcsa a hasam, sokszor szurkál, fáj. Kicsit hányingerszerű érzésem is van. Igaz mostanság kicsit idegesebb is vagyok és előtte hosszabb ideig nem volt partnerem, de ezek még terhességi tünetek úgy tudom nem lehetnek.... vagy előfordulhat?? Járt már valaki így, vagy volt hasonló tapasztalata??

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. jan. 26. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt,hogy terhességi tüneteket produkálj,még ha baba is van a dologban.Max 1 hete történt volna meg csak a beágyazódás.

Miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?Nem az lenne a legegyszerűbb?

2018. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem túl korai terhességi tesztet csinálni??
2018. jan. 26. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

A beágyazódás kb.2 hét alatt zajlik le.Ha 8-ától nézzük,simán megvan a 14 nap.

Ha valaki rosszul van,akkor már értelemszerűen meg kellett,hogy történjen a beágyazódás.

Tehát,a teszt hamarabb jelzi a terhességet,mint a szervezet,értelemszerűen.

Bár,nem valószínű,hogy terhes vagy,azért tesztelj egyet,hogy megnyugodj.

2018. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz és nem baba, amint tudok tesztelek, bár mostanság sok a munka és elég sokat stresszelek és ideges vagyok mindig lehet emiatt is lehet gyomorgörcsöm.
2018. jan. 26. 19:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2018. jan. 26. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor biztos a stressz lesz a ludas,bár az sem jó.
2018. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan tesztelj! 9én volt ovum és már múlt hét pénteken volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, vasárnap már teljesen egyértelmű volt.

De nem hinném, hogy terhes vagy, ha védekeztetek.

2018. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Ha megfelelően védekeztetek és odafigyeltetek akkor úgy gondolom nem lehet baba! Elképzelhető, hogy alhasi fájdalom azért is lehet, mivel ha jól értelmeztem hisszabb ideig nem volt partnered és most a sűrűbb sexuális élet bekovetkeztével a méhedet kicsit megviselte a dolog! Vagy nagyobb intenzitással történt az aktus hosszú nyugalmi idő eltelte után! De természetesen csinálj egy tesztet a magad megnyugtatása érdekében!

2018. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mikor volt az utolsó menstruáció?

Mikor kellene megjönnie?

Ha megszakítással védekeztetek csak, de nem akartad kiírni akkor van miért aggódnod :(

2018. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utána pár napra rá rendesen megjött amikor kellett de ha a beágyazódás még csak utána történt/történne akkor a következő menstruáció számít. Minden alkalommal óvszerrel védekeztünk, nem volt megszakításos...
2018. jan. 29. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!