Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nyomot hagy egy 2-3-4...

Milyen nyomot hagy egy 2-3-4 éves gyerekben, ha apuka sokszor kiabál vagy mérgesen rászól?

Figyelt kérdés
Eleven a kicsi, ez tény, de apukának nincs türelme. Sokszor nem tudja türtőztetni magát és kiabál, ha kiborít valami (akár véletlenül), nem rakodik össze, vagy nem fogad szót. 2-3 éves gyereknek amúgy is többször kell elmondani, h nem szabad, de nem üvöltve szerintem. Véleményetek?
2017. nov. 1. 14:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 8-ra gondoltam a kérdéssel
2017. nov. 2. 09:45
 12/14 A kérdező kommentje:

9-es nálatok mi történt?

Te otthagytad az apukáját a gyereknek?

Milyen betegséged lett?

Én is félek h vmi bajom lesz, mert annyit stresszelek

2017. nov. 2. 09:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Én voltam a gyerek. Mióta megszülettem lelki terror ment nálunk. Mostanra jobb a helyzet. Amíg kicsi voltam, 3-4 havonta volt összeveszés (csak azért nem gyakrabban, mert külföldön élt apám), ami után mindig "költöztünk". Anyám elhatározta magát, aztán nem lett belőle semmi. Ilyen bizonytalanságban nem lehet egészségesen felnőni.
2017. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Keresem a kiutat próbálok lépni csak időbe telik.

Addig is persze titkon reménykedem hogy hátha visszaváltozna a régivé a párom, akit megismertem...

2017. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!