Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nyomot hagy egy 2-3-4...

Milyen nyomot hagy egy 2-3-4 éves gyerekben, ha apuka sokszor kiabál vagy mérgesen rászól?

Figyelt kérdés
Eleven a kicsi, ez tény, de apukának nincs türelme. Sokszor nem tudja türtőztetni magát és kiabál, ha kiborít valami (akár véletlenül), nem rakodik össze, vagy nem fogad szót. 2-3 éves gyereknek amúgy is többször kell elmondani, h nem szabad, de nem üvöltve szerintem. Véleményetek?
2017. nov. 1. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lelkileg nagyon megmarad benne
2017. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A férfi és az apa képe torzulhat. Később ő is kiabálóssá válhat, ha valami nem úgy történik, ahogy azt ő szeretné.
2017. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez még nem marad meg benne ha 1-2 éven belül abba,arad de ha apuka 7-8-9 éves koráig folytatja az már megmarad ha 18 éves koráig ez lesz (márpedig a kamasz rosszabb mjnt a kisgyerek hidd el) akkor úgyis rájön hogy kiskorába se volt másképp
2017. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az anyák amugy ezeket miert hagyják? Nem egy ilyen esetet latok, ill pl vonaton bunko apa azert orditja le a gyereket mert bepisilt, az anya meg csak les és meg nem védené egyik sem..


A gyerek pontosan azt tanulja ebbol hogy ő rossz nem szerethető es kb magaert sem tud kiallni majd soha.

2017. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És majd összejön egy paraszttal es ő sem fog kiállni a gyerekéért sem.
2017. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz hatással van ez a gyerekre, még ha fiatalabb lenne akkor is, lelkileg megviseli biztosan!


Nekem egy 9 és él hónapos kislányom van és nálunk meg engem szokott bántani, napi szinten többször is, gyerek előtt is és mindig megijed a baba ilyenkor. :((

2017. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó és te ezt hogy bírod? mit próbálsz tenni ellene?
2017. nov. 2. 07:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a kicsi személyisége, és az anya hogyan reagálja le, illetve formálja.


Én például nagyon érzékeny lettem, és betegesen megfelelési kényszeres.

2017. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os: nem tudom pontosan hogyan bánt, de teljesen mindegy, hogy lelkileg vagy fizikailag, próbálj menni. Mielőbb. Komolyan mondom, a gyereknek ettől nincs rosszabb. Én belebetegedtem. :(
2017. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, jobb lett volna, ha elválnak a szüleid és nincs veszekedés? Boldogabb lettél volna?
2017. nov. 2. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!