Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akinek lett egy kislánya tavaly októberben. Véletlenül jött a baba de igazából boldog kapcsolatban volt a párjával, tavaly augusztusban el is vette 4 év járás után, és a haverom mindent megtett hogy össze is tudjanak költözni. A ház megvan csak simítások kellenek a költözéshez, addig külön laktak ki-ki a szüleinél.

A baj az, hogy nagyon megromlott a kapcsolat olyannyira , hogy augusztus elején mondják ki hivatalosan a válást, a haverom ötlete volt de a csaj adta be a válópert.

A baba a csajnál van és amikor a haverom látni akarja a csaj elkergeti a hülye kifogásokkal (pl.: jaj ne gyere alszik, jaj fáj a fejem majd máskor stb stb.) és már hetek óta nem hallott a kislányról semmit.


A csaj még tanul a mostoha apja meg valami agresszív dög akit nem érdekelt télen se hogy a pici a fűtetlen házban megfázott és kórházba került betudta azzal fel kell jobban öltöztetni egy gyerekért nem hasogat fát.

Hiába jár haver a lány nyakára az már rendőrökkel fenyegetőzik.


Tudom, hogy a bíróság sok esetben az anya mellé ítéli a babákat de nem lehetne mégis tenni valamit hogy haverhoz kerüljön? Ott mindenki szívesen vigyáz rá és úgymond kinyalják neki.. anyagilag se baj mert haver jól keres.


Mik lennének a törvényes utak és hová kell menni?

Én a védőnőt javasoltam mert ugye azok kapcsolatban állnak a gyámüggyel de lehet hogy van egyszerűbb módja is.


2017. júl. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ügyvéd, pereskedés. gyermekelhelyezési kérelem. ami bizonyítékot tud, azt szedje össze, pl ha felhívja a barátnőjét az vegye fel, ahogy állandóan elutasítja, hogy átmenjen. jó esélye van szerintem. hány évesek?
2017. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a csaj 20 a haverom 24
2017. júl. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!