Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen (újra) felhasználási...

Milyen (újra) felhasználási lehetőségek vannak textilpelenkánál?

Figyelt kérdés
Kézenfekvő ötleteken túl (eladni, elrakni kistesónak) főleg kreatív ötletekre lennék kíváncsi. Hátha nektek van valami jó megoldásotok erre, vagy hallottatok valakitől valamit.

2013. márc. 25. 14:32
 1/5 A kérdező kommentje:
erre a lap formájú, "tetra" pelenkára gondolok, hátha nem voltam egyértelmű :)
2013. márc. 25. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:

(Házi sajt készítéséhez )kiváló szűrő:)! A legjobb portörlő. Bármilyen házi felhasználásra jó, ami után fertőtleníteni, kifőzni kell a rongyot=hányós- fosós gyerek alá tenni például). Nyáron mindig azt teszek magam alá az autóban. Ilyesmik:). Nem túl kreatívak, de talán hasznosak.

Ja, a szobatisztuló lányomnak összevarrtam kisebb piskóta alakú darabokat több rétegben, "betétként" a bugyiban felfogta a pisit ha elfelejtett volna szólni.

2013. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nátha esetén igazán remek orrtörlő. Szegény lányom a zsepitől teljesen kipirosodott a bőre. Amióta pelusba fújja, szép marad a bőre a nózi körül.
2013. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ablaktörlőnek használtuk, de bármilyen törlőrongynak lehet.
2013. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néhányat elnegyedeltem, beszegtem, itthonra rongyzsebkendő lett belőle. A nagyobbak portörlésre, takarításra vannak befogva. Vagy cipő tisztításra.
2013. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!