Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekröl a...

Mit gondoltok ezekröl a "hagyományosabb" nevekröl?

Figyelt kérdés

Nem igazàn tetszenek a mai divatos nevek mint a Hanna,Laura meg Liliána. Nekem jobban tetszenek,amik kicsit megszokottabbak.

Az lenne a kérdésem,hogy mit gondoltok ezekeröl a nevekröl is milyen lány jut róluk eszetekbe?

Boglàrka, Fruzsina,Anikó,Renáta, Rebeka,Eszter, Mónika, Krisztina.

Tudom, hogy olyan anyukás nevek,de köszönöm a válaszokat. :)


2017. júl. 28. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlókban gondolkodunk. :)
2017. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális nevek, nyugodtan adhatóak. A hagyományosnál azt hittem Mária, Margit, Magdolna meg ilyenekre gondolsz, azokat nem adnám mert nénisek de amiket felsoroltál szép és normális nevek.
2017. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyönyörűek.

Egyre inkább látom azt, hogy többen fordulnak hasonló nevek felé. Valahogy én is jobban becsülöm ezeket a neveket :)

Pl sokkal kedvesebben hangzik majd a Rebeka mama megnevezés mint a Dzsenifer mama :D Jó, de ez még messze van :)

2017. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hagyomábyos neveket kedvelem. Etek közük van ami kévésbé tetszik, de egyikre sem mondanám h szörnyű
2017. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a Laura egy régi név (200+ évvel ezelőtti üknagyanyámat is így hívták), csak mostanában megint fel lett kapva. :)

A kislányom Anna. Ezt a nevet is sokan adják manapság (hála Istennek), de ez is régi név.

A felsoroltak közöl nekem nagyon tetszik a Boglárka, Anikó (Erdélyben így becézik az Annákat), Rebeka, Eszter.

2017. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rebekán kívül mind szép.
2017. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Boglárka: Tetszik,de a "lárka" végződés miatt a lárva jut róla eszembe. Bogiként aranyos.

Fruzsina: Nem szeretem ezt a nevet, mert volt egy ilyen nevű roma ismerősöm és rosszul lehet becézni.

Anikó: Semleges. Nem tetszik, de nem is mondanám csúnyának.

Renáta: Nálunk esélyes név volt,mert imádom a becézéseit.(Reni,Renike,Rencsi,Rena..mind szép).

Rebeka: Aranyos és kedves név, de a becézése (Rebi) elég furcsa.

Eszter: Így hívták a mamámat. :) Nekem annyira nem tetszik,de az oviban van nem is egy Eszter a csoportban.

Mónika: Kiver a víz ettől a névtől. Semmiképp sem adnám a gyerekemnek, de végülis viselhető.

Krisztina: Ugyanaz,mint a Mónika.


Ezek közül a Renáta (Reni) tetszik a legjobban és a Rebeka.

2017. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fruzsina,Eszter tetszik.A Rebeka gyönyörű.Kislányom Bogi,úgyhogy ez is egyértelmű😍
2017. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az osszes név teljesen normalis,atlagos manapsag.(a Fruzsina mondjuk nekem egy nagyon utált nev valamiert,de lassan megszokom,mert keresztlanyomat is igy hivjak)

Mi az alapjan dontottunk,hogy mi passzol a vezeteknevhez..az Eszter pl. Befuto volt mindkettonknek,de annyira borzalmasan osszecseng a vezeteknevunkkel,hogy elvetettuk.

2017. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Fruzsina, Eszter nálunk is listás volt, a kisfiunk Lőrinc lesz. Ha kislány lett volna valószínűleg végül a Júlia név lett volna a befutó
2017. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!