Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatok ha kikapcsol...

Kihez fordulhatok ha kikapcsolják a gázt?

Figyelt kérdés
Ma kaptam értesítőt, hogy juni elején kikapcsolják a gázt. Én gyed-en vagyok két kisgyerekkel(14hónaposak) a párom pedig reggeltől estig dolgozik, mégsem tudtuk fizteni :( átmeneti segélyt idén 1x már kaptunk. MIt lehet ilyenkor tenni? Tudja valaki esetleg, hogy kikapcsolás után ha kifizetjük az elmaradást akkor kell-e külön fizetni a bekapcsolásért?
2010. máj. 19. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát sajnos az e-on-nál nem vagyok ismerős, hanem egy másik szolgáltatónál...


de mi 3 havi tartzás miatt nem kapcsolunk ki, az biztos! figyelmeztető levelk mennek, de tényleges kikapcsoláshoz minmum 6 havi tartozás "kell".


légyszi, hívd fel a szolgáltatódat holnap, és kérdezd meg, hogy a kikapcsolás ténylegesen el van-e indítva. kérj halasztást, vagy kérdezd meg, mi az az utolsó határidő, amíg befizetheted.

ha tudnál szerezni 10 000 Ft-ot, és azt belefizenéd, már az is jó lenne. vagy a legrégebbi(márc) számlát befizetnéd.


majd írd meg, mi volt

2010. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért köszi!

Azt írták, hogy ha nem fizetünk akkor 06.10-06.17 között jönnek kikapcsolni. Nem felszólítás, semmi ilyen nem jött. Egyből értesítés, ez nekem fura, de bízom benne el tudjuk intézni.

2010. máj. 19. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!