Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatok ha kikapcsol...

Kihez fordulhatok ha kikapcsolják a gázt?

Figyelt kérdés
Ma kaptam értesítőt, hogy juni elején kikapcsolják a gázt. Én gyed-en vagyok két kisgyerekkel(14hónaposak) a párom pedig reggeltől estig dolgozik, mégsem tudtuk fizteni :( átmeneti segélyt idén 1x már kaptunk. MIt lehet ilyenkor tenni? Tudja valaki esetleg, hogy kikapcsolás után ha kifizetjük az elmaradást akkor kell-e külön fizetni a bekapcsolásért?
2010. máj. 19. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos kell fizetni érte, nem is keveset, de nem tudom, mennyit:( Esetleg bemehetnél és befizethetnél valamennyit, hogy ne kapcsolják ki, azzal biztosan jobban jártok!
2010. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen kell,nem is keveset azt nem tudom,h nálatok mennyi a visszakapcsolási díj ez szerintem megyénkként változó.

[link]

2010. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden tervem ez, de sajna csak a hónap elején lesz rá pénzünk. Már most itt vagyunk minden fillér nélkül. Attól félek, hogy akkor már késő lesz ahhoz, hogy nr kapcsolják ki. Idővel tudnánk rendezni, mert úgy néz ki felvettek dolgozni, de az még 1-2hónap :(
2010. máj. 19. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:

érdeklődj az önkormányzatnál, hogy ha pénzt nem is tudnak adni, segítsenek haladékot kérni


szüleitek nem tudnak segíteni vagy a barátok egy kis kölcsönnel?


amúgy a bekapcsolás nem olcsó

2010. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy ha még nem voltál bent, akkor mindenképp beszélj a szolgáltatóval. Hátha tud valami megoldást találni, részletfizetést, vagy halasztást adni.
2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mennyivel tartozol?


kellene kérni részletfizetést.


a bekapcsolás 10-15 000 Ft(gdf suez)

fel kell hívni a szolgáltatót és megoldást keresni.

kölcsönkérni valakitől valamennyit, és bele kell fizetni a tartozásba.


egy jó tanács: legközelebb nem kellene megvárni a kikapcsolást, hanem időben szólni a szolgáltatónak és részletfizetést kérni, vagy bármi.

(gázszolgáltatónál dolgozom)

2010. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg jobban jársz, ha kölcsön kérsz addig valakitől, mert sokkal nagyobb huzavona ez az egész ki-be kapcsolás, mintha kölcsön kérnél. Ha a netet ki tudtátok fizetni a gázt pedig nem, akkor feltételezem, hogy nem 15 ezer forintról van szó...
2010. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem 15ezer hanem 40. 3havi részlet. Csak tájékoztatésképp. A net sincs fizetve és a Tv sincs. Ezek az utolsó dolgok. Idő kérdése, h lekapcsolják a netet. A tv már nem megy. SZülők sajna nincsenek, de a részletfizetés jó ötlet. Holnap felhívom őket. Köszi a segítséget!
2010. máj. 19. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:

szia

3 havi tartozás miatt nem fogják kikapcsolni a gázt.


melyik szolgáltató?

komolyan kérdezem. hátha tudok segíteni.

2010. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajna 3havi. Rajta van az értesítőn. Márc-ápr-május határidők. Következő hónap 10-e körül kapcsolják ha nem fizetünk. Egyébként az E-on.

2010. máj. 19. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!