Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules ota nincs etvagyam sot...

Szules ota nincs etvagyam sot meg ehseget sem erzek. Normalis?

Figyelt kérdés
Egy honapja volt csaszarmetszesem. Azota nincs semmi etvagyam. Szinte ehseget sem ereztem meg akkor sem ha csak reggel eszek par falatot. Valami baj lenne a csaszarmetszes miatt?
2017. máj. 19. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen baj lehetne a császármetszés miatt? Ezt hogy érted?


Valószínűleg összeszűkölt a gyomrod.

2017. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Hetekig alig ettem, semmi étvágyam nem volt, rászoktam a napi 1-2 evésre, ennek meg is lettek a következményei, tönkrevágtam az emésztésem. Szerintem törekedj rá, hogy pár falatot legalább egyél, majd csak visszajön az étvágyad.
2017. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam szülés után.Mondjuk nekem a stressz okozta,mivel a párommal gondok akadtak.Mikor a fiat szültem,ő már másik hölggyel ünnepelt. Nem tudtam enni,el voltam úgy,hogy szinte semmit nem ettem egész nap.Sajnos az én emesztesem is ráment,ráadásul nagyon le is fogytam akkor.Most már vissza mentek a kilók szerencsére.
2017. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!