Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi nyomásra szülni...

Családi nyomásra szülni második gyerkőcöt, ha anya nem szeretne?

Figyelt kérdés
Férj szeretne nagyon, babának kell a kistesó... de nekem néha egy is sok. Nem vagyok rossz anya, imádom, foglalkozom vele sokat, de ha arra gondolok, hogy még egyszer végigcsinálni az egészet újszülött korától... megrémülök, de komolyan. Ne bántsatok, nagyon vívódom.
2010. máj. 13. 13:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, szívemből szóltál, én is így gondolom. Várok még, de egyelőre riaszt az első pár nehéz hónap, terhesség, szülés nem gond :)
2010. máj. 13. 14:35
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Ehhez csak annyit, hogy a másodikkal sokkal könnyebb lesz (majdnem) minden, mert hihetetlen gyakorlat és tapasztalat lesz Benned a legapróbb dolgokkal kapcsolatban is. Ami az elsővel nehezen mentek, és sok időt igényeltek, az a másodikkal rutinszerűen és könnyedén megy majd. (Szoptatás, köldökápolás, vagy akár csak hogy hogy vedd kézbe.) Egyetlen dolog nem könnyebb, sőt: a kialvatlanság. :o)

Ezért is célszerű megvárni, amíg megerősödünk testileg, lelkileg!

2010. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csak akkor szülj ha te is akarod!!
2010. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!