Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi lett volna ellenkező...

Nektek mi lett volna ellenkező neműként a nevetek?

Figyelt kérdés

Nekem anyáék nem akarták tudni, hogy lány vagy fiú leszek.

Mivel már volt egy fiú unokája mamának mindenképp kislányt szeretet volna, anya emiatt pedig fiút.

Ki is választották a "nevem", Bence.

Anya 8 hónapos terhes volt kb mikor azt álmodta lánya lesz, ezért választottak lány nevet is.

Megszülettem Aug.23án Bence napján lányként. :D


Nektek van ilyen kis történetetek és megosztanátok velem?


És még egy kis sztori: álmodtam 1és fél éve kb hogy terhes vagyok és megszületett a az álombeli kisfiam Kornél.

Ma 9 hónapos!

Ilyen sztorikat is szívesen várok!?


Köszönöm előre is!



2017. febr. 26. 21:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Hát én nem tudom,nálam mi lett volna,de öcsém Gergely,amúgy Szilvia Amina lett volna.

Különlegesség : lányaim egy napon születtek 4 év különbséggel.

Anyósék lányt akartak másodiknak is,hát párom fiú lett. Mivel lányr akartak,így nem volt fiú név. Szobán kérdezték mi legyen a neve,hát azt mondták ők nem tudják. Mi az apa neve,az lesz. Jó. És így lett az,ami.

2017. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%
Velem nem volt fiú név tippük anyuméknak, mindig is tudták, h lány leszek.Szinti lettem.:)
2017. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Én ha fiú lettem volna akkor a Ferenc nevet kapom, de így Mia lettem :)
2017. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, azt igen, hogy Rebeka, vagy Emese lettem volna (apát agyon is ütöm, ha anya ráhagyja). Végül Éva lettem. Nem szeretem, túl komoly, és sokan Éváznak, vagy Évike, ami szintúgy a halálom.
2017. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Sanyika lettem volna, ha fiú leszek.

Drága apám bepróbálkozott, hogy ha nekem fiam lesz, megkaphatja-e ezt a nevet. Nem, nem kapta meg. :)

2017. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Három idősebb fiú testvérem van, mind Olívia lettek volna, helyette Viktor, Mátyás és Zalán lettek. A vicces az, hogy engem Richárdnak vártak, de végül én lettem Olívia. :)
2017. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Krisztián lettem volna,

Krisztina lettem.

2017. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Ismerősök sztorija:

A pár még a szülőszobában is vitatkozott a gyerek nevéről, borzalmasnak tartották a másik ötletét (Szabina és Tünde). Fiú lett, amire nem voltak felkészülve, hát megkérdezték az orvost, mi a neve, és a kicsi is a Péter nevet kapta, mint ő.

2017. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%

Balázs vagy Ákos lettem volna, inkább az előbbi. A szüleim nem igazán tudtak megegyezni. Végül anyu engedett, bár elmondása szerint végig érezte, hogy lánya lesz, így nem volt nehéz.

A lány névben szerencsére nem volt ilyen problémájuk, Zsófia lettem.

2017. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!