Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi lett volna ellenkező...

Nektek mi lett volna ellenkező neműként a nevetek?

Figyelt kérdés

Nekem anyáék nem akarták tudni, hogy lány vagy fiú leszek.

Mivel már volt egy fiú unokája mamának mindenképp kislányt szeretet volna, anya emiatt pedig fiút.

Ki is választották a "nevem", Bence.

Anya 8 hónapos terhes volt kb mikor azt álmodta lánya lesz, ezért választottak lány nevet is.

Megszülettem Aug.23án Bence napján lányként. :D


Nektek van ilyen kis történetetek és megosztanátok velem?


És még egy kis sztori: álmodtam 1és fél éve kb hogy terhes vagyok és megszületett a az álombeli kisfiam Kornél.

Ma 9 hónapos!

Ilyen sztorikat is szívesen várok!?


Köszönöm előre is!



2017. febr. 26. 21:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem meg nem is tudhattàk. Nem volt mèg ultrahang. Richárd lettem volna, Lilla lettem.

Bàtyám Marcell, de ha làny lett volna, akkor Zita lenne! :-)

2017. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk mikor engem elneveztek, jó hosszú folyamat volt.

Berenisz volt az első választás anyának. Nagyszüleim hordták a cetlit magukkal, nem tudták megjegyezni.

Akkor Brigitta. Az nem jó, mert cigányos.

Végül a harmadikba - Anett - beleegyeztek, hogy az szép, és megszavaztak egy második nevet.

Fiúként Attila Patrik lettem volna.


Most mi várunk babát, és ott csak mi ketten döntöttünk, nem hagytunk beleszólást.

2017. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Balázs lett volna:) Lánynévből meg kettő volt, e közül választottak, mikor megszülettem. 18/L
2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
én Tomi lettem volna, ha fiúnak születtem volna. de cserébe a férjem lett Tomi, anyám mai napig poénkodik, hogy jéé végülis hoztam egy Tomit a családba :D
2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
Amugy en egy honapja se h azt almodtam hogy jatszanak a gyerekeim a szobàban. Egy 4ev koruli kislany ès egy olyan 2 èv körüli fiúcska. Nagyon vágyunk már a babára.. most kezdtem el a clostilbegyt kùràt, par napja pozitiv tesztet álmodtam. De olyat h a masodik csik majd leugrott. Ha nem felejtem el, megìrom, ha bevált.:)
2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Gyakorlatilag a fiunk nevét a pozitív teszttel egyszerre találtuk meg, és kétség sem fért hozzá, hogy az lesz a neve, más fel sem merült. Persze tudtuk, hogy mindenképp ki kell találni valami lánynevet is. Már nem emlékszem mit diktáltunk be, ha véletlenül a szülőcsatornában letörne a kukaca, de abban biztos vagyok, hogy még ott, a szülőszobán is "tárgyaltunk", hogy mi legyen.
2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Én Zsuzsika lettem volna.
2017. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Én Boldizsár lettem volna, ha fiúnak születek. De végül Júlia lettem.
2017. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Én Máté lettem volna, de Nikoletta lettem. Sokszor álmodtam, hogy terhes vagyok de szerencsére sosem jött be. (Még nagyon nem szeretnénk kistesót)
2017. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Zoltán lettem volna, Gabriella lettem.
2017. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!