Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hete 19 hetesen elvetéltem....

5 hete 19 hetesen elvetéltem. Azóta még nem jött meg a menstruációm. Baj van?

Figyelt kérdés
Rendesen meg kellett szülnöm a picit és utána volt egy egészségügyi küret is. A hasam fájdogál már egy hete mintha meg akarna jönni, de semmi.A dokim a 4 hetes kontrollon azt mondta hogy minden rendben van , de ha nem jön meg 2 héten belül akkor menjek vissza hozzá. Van még egy hetem, de mi van ha addig sem jön meg? Aggódom.
2008. okt. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozd az egész sarkad naponta többször,meleg ülőfürdő,csípőkörzés,derékmasszázs vagy a testgyertya a köldök alatt 2 cm-re használva.Nekem ezek beváltak.
2008. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A melegfürdő tényleg hatásos.

Meg fog jönni,csak idő kell a szervezetdnek.

Megkérdezhetem,hogy mi történt?

Borzasztó lehetett....

2008. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ,szörnyű volt. Este 6 -kor elmentem itthon pisilni és egy nagy darab méhlepény jött ki. Irány a kórház ahol észrevették hogy kevesebb a magzatvíz mint kellene. Éjfélkor már hatalmas görcseim voltak és egy csepp magzatvizem sem volt ezért elindították a szülést, reggel 8 után orvosi segítséggel született meg a kisfiam ,sajnos nem úgy ahogy vártuk az apukájával . Az orvosok nem tudták megmondani hogy mi történt," lehet" hogy beteg volt a baba, "lehet" hogy fertőzés ami megrepesztette a burkot és elszivárgott a víz, " lehet, lehet, lehet....." És ez a legrosszabb mert jó volna tudni hogy végülis mi volt a baj. A poklok poklát jártuk meg. Csak remélem hogy ezután végre sikerül, erre a babára 3 évig vártunk már nem vagyok olyan nagyon fiatal 31 elmúltam és végre gyereket szeretnénk. Sajnos őt már nem kaphatjuk vissza, de hiszem hogy egy angyalka vigyáz ránk ezentúl.
2008. okt. 11. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom,ami Veletek történt,őszintén!

Remélem miharabbb egészséges,gyönyörű kisbabátok születik!:)

Második voltam.

2008. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!
2008. okt. 11. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szervezeted felkészült a terhességre,szoptatásra....Főleg,ha megjött a tejed,akkor várni kell még.Iszonyatos hormonváltozáson ment keresztül a tested!!!!Az én kisfiam 1 hónapot élt:(Amikor gyógyszerrel elapasztották a tejem,azt mondták 2 hét múlva meg kell jönnie.Nem jött csak 3 hét múlva.Nem mentem vissza és magától rendeződött.Amúgy sem lehet olyan pontos,mint egy atom óra!:)

Ja és szülés után 9 héttel jött meg és visszaállt rendesen.:)

Nagyon sok erőt kívánok ezen a hosszú úton!

2008. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!