Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm mindig minimum...

Menstruációm mindig minimum 29 napra jön meg, most viszont a 24. napon megjött, ami még soha sem fordult elő. Reménykedhetek még, vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, amikor az Lh-teszt pozitív volt, akcióztunk. Menstruációm mindig minimum 29 napra jön meg, most viszont a 24. napon megjött, ami még soha sem fordult elő. 2 napig tartott csak 5-6 nap helyett, viszont elég erősen véreztem. A terhesség tüneteit produkálom (fáradékonyság, állandó vizelési inger, émelygés... )
2008. júl. 17. 22:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia!Velem is előfordult már ez(nem is olyan régen)Biztos hogy nem vetéltél el.NEM SZABAD ENNYIRE RÁKONCENTRÁLNI A TERHESSÉGRE!!A tüneteket a tudatalatid produkálta.Én már csak tudom...Velem ez 1,5 évig volt így (vettem ovu tesztet,kiszámoltam,vitaminokat szedtem,de nem jött össze)aztán annyi minden összejött,hogy nem koncentráltunk a baba kérdésre és én is alig akartam elhinni,de már 9 hetes terhes vagyok!!!Ugyhogy fel a fejjel és NE gondolj mindig rá!!!Ha jönni akar akkor jönni fog!!!ÉN SZORÍTOK NEKTEK!!!!!
2008. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Most egyenlőre nem tudok nem erre koncentrálni, bár én is tudom, hogy jobb lenne. Nektek viszont gratulálok:)))
2008. júl. 17. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem biztos, hogy elvetéltél, én inkább úgy fogalmaznék, hogy előfordulhat, hogy a petesejt megtermékenyült, de nem tudott valamiért megtapadni. Az előző ciklusomban hasonló cipőben jártam, 2 egymástól független doki mondta, hogy a hőmérsékleti görbém és a tüneteim erről árulkodnak. Tehát kitartás, talán majd a következő menzi nem 5 napot siet, hanem 9 hónapot "késik"!!!!

2008. júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, mert kb. akkor kellett volna beágyazódnia, amikor elkezdtem vérezni, talán pár nappal később kezdődött a beágyazódás, és ez lehetett a baj. Olvastam, ha pé. után 10 nappal nem ágyazódik be, akkor valószínű, hogy nem fog sikerülni. Mindenesetre reménykedek a következő hónap sikerében:) Köszönöm a válaszodat!
2008. júl. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!