Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a 17 hónapos...

Hogyan vegyem rá a 17 hónapos babámat hogy megegye a nyers zöldséget?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Az enyem sem

Szereti nyersen, viszont parolva rengeteget eszik.

2017. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Edd te is előtte.
2017. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 H_Vivien ***** válasza:
58%
Magadat, hogy veszed rá, hogy olyat egyél, amit nem szeretsz? Leginkább sehogy :) Az én kisfiam 2 és fél éves, utálja a zöldségeket sajnos. Egyedül levesben eszi meg, úgy viszont szinte mindent, úgyhogy én mindent beleteszek a levesbe :) Nálunk pl. bevált a finom édes kicsi koktélparadicsom, azt megeszi. Ennyi, semmi mást. Sőt, Ő még a gyümölcsöket sem eszi meg, a dinnyétől pl. egyenesen írtózik. Nagyon zavar engem is, de mit csináljak? Nem fogom beletömni. Mondtam a védőnőnek a 2 éves státuszon, azt mondta az kevésbé baj, majd változik az ízlése és megeszi. Úgyhogy próbálkozom, hátha eljön a "majd".
2017. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Snorri ***** válasza:
100%
Az én fiam lassan 3, és nem eszi meg. Pedig mi férjemmel sokat eszünk. Még ilyenkor is. Salátának, meg szezonban külön paradicsom, stb. Nem kell neki, és volt már, hogy valamire nagyon szerettem volna rávenni, hogy megkóstolja, de annál jobban nem, teljesen kiakad, szóval már csak megkérdezem, kérsz? Nem. Néha valamit megkóstol, annak örülök. Én abban bízom, hogy oviban a többiek meghozzák a kedvét.
2017. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálkozni a vicces formára vagassal, reszelessel. Az én gyerekem anno utalta a sárgarépát minden formában - kivéve, ha le volt reszelve, mint a sajt.
2017. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!