Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ad a babájának nyers...

Mindenki ad a babájának nyers zöldséget kenyér mellé?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva így a téli időszakban magunknak sem veszek paprikát, paradicsomot, mert ízetlenek és tele vannak vegyszerekkel. Kígyóuborkát veszek néha, de nem gyakran. Mindig figyeltünk arra, hogy idénygyümölcsöket-zöldségeket vegyünk, aminek szezonja van, hisz az nem mesterségesen érlelt, nincs benne annyi vegyszer. De itt sokszor olvasom, hogy ilyeneket adtok a babának, tényleg jó ez és kell ez?
2011. jan. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én sem szoktam. Nem hiányzik a sok vegyszer. Főzve kap elég zöldséget szerintem.

Tavasztól őszig - illetve ahogy érik, kapok paprikát, paradicsomot, uborkát, hagymát anyóséktól, azt nyugodt szívvel adom, de most...

2011. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nigra ***** válasza:
én megveszem bio formában neki, szerencsére megbízható a zöldségesünk (nála van bio és nem bio is) és ezért nyugodt szível veszem meg. :)
2011. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nigra ***** válasza:
magunknak meg úgy van, hogy párom eleve nem eszik meg semmi zöldséget vagy gyümölcsöt nyersen...én meg lakto-ovo vegetáriánus vagyok.... XD kicsit macerás. De magamnak nem mindig veszek biot...általában azt amelyik éppen szimpibb:D
2011. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezővel értek egyet, én sem adok ilyesmit a 13 hónaposomnak.

Mi is inkább télen savanyú káposztát, retket, lilahagymát eszünk, ezekből kapott már 1-2 falatot, de majd tavasszal indulnk be, ha jön a piros retek és az újhagyma!

2011. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nallunk is az a helyzet mint a 14:00-as valaszadonal. Telen a savanyusag a meno. :) Kisfiam kedvence pl. a cekla de szereti nagyon a savanyu kaposztat, uborkat is. Az utobbit nagyon izlik neki aprora vagva es belekeverve a vajkrembe majd a kenyerre kenve. Szinten szereti a ceklat fott tojas sargajaval es vajjal kikeverve.
2011. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nigra ***** válasza:
és legalább házi cékla és káposzta? bocsi nem kekeckedésből...de a bolti savanyúságban sincs kevesebb "mérgező anyag" mint a télen vásárolt paprikában. bár mondom én biot veszek (igen lehet kapni) :)
2011. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!