Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál két gyereket egy 53...

Vállalnál két gyereket egy 53 nm-es másfél szoba-hallos lakásba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 19:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Hűha..micsoda véleménykülönbségek!!!

Nos,én 20 nm-re szültem a lányomat,nem nagy,való igaz,de kellemes és hangulatos volt.Mindig láttam mit csinál,volt járókája,játszószőnyege,tomboláshoz meg ott volt az udvar.(vagy játszótér).Nem lett sem testi sem lelkisérült:)

Most 40 nm-en lakunk.Övé a "nagyszoba-20 nm,miénk a kicsi,7 nm.A szobája tiszta,világos,kellemes,helytakarékosan berendezett.Először a kis szobát szántuk neki,de egyik nap gondoltunk egyet,átpakoltunk mindent a nagy szobába.Napokig köszönte a 3 és fél éves gyerek,h köszöni h ilyen szép NAGY szobája lett.És én is bevállalnék ide még egy gyereket.Ha 20 nm-en megoldottam egy gyerekkel,megoldanám 2 gyerekkel a 40-en.Van aki hetedmagával lakik 40 nm-en,de döngölt padló van,cigifüst,kosz,stb..ne soroljam.Persze,van a másik véglet,de azt a mai világban nem sok mindenki engedheti meg magának.Az én lányom nem nagyobb szobát kér,meg nappalit hanem egy kistestvért:-)

És mi lesz ha felnőnek?Átrendezés.Vagy talán jobb anyagi lehetőségek.Kifogásból,ürügyből lehet sok,okból már kevesebb ezen a téren:)

2010. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,a nagyszoba 10 nm.bocsi
2010. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vállaltam is. Nekem is kettő van már, szintén 1.5 szoba. Én is így nőttem fel, 2 tesómmal voltunk egy szobában, és imádtuk.
2010. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
53 m2-ben lakunk mi is, csak nekünk 1+2 félszobás a lakás. Mi úgy döntöttünk, jobb lesz a két gyereknek (14 hónap korkülönbség van közöttük), ha egy szobában lesznek. Hamar azonos napirendjük is lett, idáig semmi probléma nincs a közösködésből (a kicsi 7 hónapos múlt). Nekem az a véleményem, hogy amire suliba kezd járni a nagy szeretném, ha külön szobájuk lenne, addigra már szerintem tényleg kell egy saját kuckó, ahol tanulhat, vagy játszhat, vagy viheti a saját vendégeit. Remélem sikerül addigra egy nagyobb lakásba költözni.
2010. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%
Sztem simán! Azért a 11.57-es válaszoló helyzete számomra már kicsit "sok"...másfél szoba,négy gyerek+ a 2 szülő,hááát,azt azért már nem.
2010. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok fiatal,2gyerekes szülő örülne,ha ekkora saját lakása lenne.Nekünk 2pici szobánk van,nagy nappali-konyhával,wc,fürdővel.Nagyon örülök,hogy ez csak a miénk.Két éves a kislányom és tervezzük a kistesót.

Válaszom a kérdésedre:Én bevállalnám

2010. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Nagymamám 1 szoba konyhás házban nevelt fel 4 gyereket.

Én sem nőttem fel nagyobb lakásban.

2010. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Simán és jövőre érkezni is fog!:)
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!