Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki másfél éves kor körül...

Aki másfél éves kor körül rakta külön szobába a babáját, annak hogy viselte? Esetünkben nemcsak külön szoba, hanem uj ház is lesz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ideje megszoknia, ne aggódj, nem lesz semmi baja.
2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok pontosan. sztem ez nagyban függ a gyerek karakterétől is. ha általában nem zavarják a változások, akkor könnyebb. az enyémmel sztem gondok lennének, mert ő nagyon ragaszkodik a dolgokhoz, kizökkentik a változások. de már gondolkodtam is rajta, hogy mi lenne, ha menni kéne, mert lehet hogy a közeljövőben kell majd sajnos.

sztem valami fokozatosságot érdemes lenne tartani, mondjuk az elején nem egyedül aludna az új szobában, ha igényelné, hanem együtt veled, és ha máér megszokta, akkor alhatna egyedül. ez gondolom attól is függ, hogy átalussza e már az éjjelt, mert ha igen, akkor szintén könnyebb.

2010. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy nem lesz,csak hogy nyűgösebb lesz e esetleg,vagy valami,kinél hogy volt
2010. jún. 25. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában megkapja a tejet,be van téve az ágyába,és nemsokára alszik,mi kimegyunk,aztán csak később visssza.Nemnagyon szokott ébredni,max inni egy kicsit vagy cumihiány,akkor nyugösebb ha valami más baja is van pl. a foga,stb.
2010. jún. 25. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok tapasztot írni még.De mi majd évvége fele tesszük ki kisfiamat a kiságyból, heverőre. Egyenlőre marad majd velünk 1 szobába, míg megszokja az új ágyát. Aztán majd mi megyünk ki a nappaliba és neki pedig berendezzük a kis szobát gyerekszobának.Sztem egyszerre sok lenne neki, így én is a fokozatosságra szavazok.
2010. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk egy hónapja volt a külön költözés, akkor 16 hónapos volt ő csak másik ágyat és szobát kapott.

Jól viselte, alszik éjszaka.

Szerintem a tiednek is tetszeni fog.

2010. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, ha tetszik Neki az új szobája. Nálunk legalábbis így volt. Élvezte, hogy igazi gyerekbirodalma van.
2010. jún. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!