Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a meleg...

Mi a véleményetek a meleg párok gyermekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Csak tudni szeretném, ki hogy gondolja és miért gondolja úgy.
2016. szept. 19. 05:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
És amúgy ha homo lesz a gyerek (nem lesz, mert a jelen állás szerint ez genetikai) akkor mi a baj? Legyen jószívű, az meg hogy milyen a szexuális élete, nem tartozik senkire.
2016. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

>> szexuális élete, nem tartozik senkire


De nagyon is tartozik. A társadalomra, a nemzetre, a hazájára. Tartozik utódot nemzeni.

2016. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

"Tartozik utódot nemzeni."


LOL. Tartozik a lofaxot.

2016. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

"egy homo "házaspár" fogadott gyermeke garantáltan homo lesz !!! "

Eszerint egy hetero pár gyermeke garantáltan hetero lesz?

Ugye mekkora hülyeség? Csak gondolkodni kellene...

2016. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

"A társadalomra, a nemzetre, a hazájára. Tartozik utódot nemzeni."

Eszerint te az állam tulajdona vagy.

2016. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
78%

Szerintem nyugodtan lehetne, én maximálisan támogatom! Attól mé ugyanúgy biztosíthatnak szerető otthont a gyermekeiknek mint más szülők, és ha választanom kéne, inkább két anya/apa mint árvaház. Csak így látatlanban.

Ez csak egy tipp, de azt hiszem, az én korosztályom javarészt már így gondolja. De majd körbekérdezek. (16 vagyok.)

Amúgy ha megnézzük, szerintem nincs normális/megcáfolhatatlan ellenérve ennek a dolognak.

2016. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

"a jelen állás szerint ez genetikai"


Nem. A jelen állás szerint nagyon erősen meg van kérdőjelezve, hogy genetikai-e.

2016. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"erősen meg van kérdőjelezve, hogy genetikai-e."

Valóban.

A másik lehetőség a terhesség alatti hatás.

Még csak véletlenül sem elhatározás vagy nevelés kérdése.

2016. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon a többség Attila lován, a nyeregben ülne, akkor semmi probléma nem lenne a meleg párok gyerekvállalásával!


De számosan - mint amilyen kilenceske-tizenketteske - már átesett a ló túloldalára a népi-nemzetiségével. És nagyhangon kommunikálja a szamárságait.


Ha meg azokat nézem, akik emerről estek le a lovon a túlzott és esztelen liberalizmus posványába, és ellenőrizetlenül eresztenék be az iszlámot az országba - na akkor ez a kérdés egy idő után nem is lehetne kérdés...

2016. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%

19-es, úristen, egy józanul gondolkodó válaszadó!!!

Nem ártana meggondolni, hogy mik azok a dolgok, amiktől van értelme félni.

Egyébként kedves 62%-os, csak egy kérdés, ezzel a habzó szájú őrjöngéssel hányszor érted már el, hogy egy meleg hetero legyen, vagy vállaljon gyereket az, aki nem akar? Csak mert látom, hogy nagyon szeretnél tenni valamit a nemzetért. De nem teszel semmit :)

2016. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!