Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Évesnek mi a legjobb ajándék...

Pepecske1555 kérdése:

Évesnek mi a legjobb ajándék születésnapjára?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves lesz de , nem tudom konkrétan mi felelne meg neki ami játékot eddig vettem nagyon nem érdekli csak az ami világit zenél !

Nem találok semmi olyat ami érdekes lenne számára !

Nagyon mozgékony most tanult meg járni !

Olyan ötletek kellenének nekem amivel tényleg lefoglaja magát és nem 10 perc múlva sír mert már nem érdeli !


2016. aug. 1. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húzogatós és tologatós játékok, pl csattógós lepke, húgatós vonat, bevásárló kocsi

Könyv kartonból vagy fürdős könyv; leporelló

Formabedobó vagy más pakolós játék

Fa építőkocka

Egyszerű hangszerek, pl. xilofon, rumbatök

Tánolós, zenélős vagy állathangos szőnyeg

Könnyen guruló autó vagy állat vagy vonat

Zenei CD pl Szalóki Ági, Eszter-lánc mesezenekar, Gryllus

Mágneses razoló tábla

2016. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kismedencét vettünk neki, nagyon élvezi. Ha van kertetek érdemes. Illetve rokonoktól kapott ilyen nagyon zenélő játékbuszt azt nagyon szereti minden nap jatszik vele többször is.
2016. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nagyobb, zenélő akart lenni.
2016. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is kismedence 100 labdával, FP ugráló zebrát kapott. Nagyszülőktől kaptunk 8 szögletes járókát, ami akkora mint a habtapi szőnyeg.


A keresztanyukájától kapott puha kisautókat de gurulnak is ez lett a kedvenc.

2016. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Puha kisautónk most lett nagyon szereti olyan kisautót kapott amit tolhat is zenél beszél rá is ülhet !

Medence van kereszt szülőktől kapott 200 db kislabdat most az is lefoglalja !

Tesóm Angliából hozott neki világítós szönyeget soha nem aludt el eddig egyedül csak ha altattam most folyton a szönyegen alszik !

Köszönöm a sok segítséget !

2016. aug. 22. 09:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Kapott légvárat az egyenesen imádja látszik rajta !
2016. aug. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!