Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetetek...

Nektek mi a véleményetetek erről a 2 keresztnévről együtt: Noémi Csilla? Más neveket is ajánlhattok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 05:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem pedig az ilyen emberektől ráz a hideg, mint akik ide írogatnak. A Csilla gyönyörű név és ráadásul magyar. Nem értem miért divat Magyarországon ócsárolni a magyar neveket. Normális nemzetnél ez nem szokás. Egyébként apum külföldi és neki nagyon tetszik ez a név és sok másik magyar név is. Ő tudja értékelni.
2016. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
kicsit az összecsengése vicces: Micsi-lla? (micsinál - a - csincsilla?)
2016. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó. Az ovis lepontozáshoz és az értelmi színvonalhoz is. Nemcsoda, hogy ott tart az ország, ahol. Ilyen nép ezt érdemli.
2016. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is pontoztam le semmit... :( Szerintem nagyon fura fura a két név összecsengése, nem gondoltam, hogy ezzel ennyire mélyen beletiprok az érzelmeidbe. Neked ez a neved? Akkor bocs.
2016. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

11-es, buta vagy.

Hol látsz ócsárlást? Ha magyar név, akkor kötelező tetszenie, vagy mi?

2016. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!