Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Könnyű nagykerekű babakocsival...

Könnyű nagykerekű babakocsival közlekedni a városban?

Figyelt kérdés
5 hós a lányom, most egy olyan babakocsink van, amelyiknek elől bolygós a kereke. Sajna ahol lakunk nincs betonút, a mindennapi séta kész rémálom, mert sárga homokos az út, és nem bírom tolni benne a babakocsit. A kereke nem is forog a homokban, tolni kell benne, mint egy szánkót. Vennem kell egy nagykerekűt. Csak attól félek, hogy azzal meg majd a városban lesz nehéz közlekedni, ha bemegyünk valamiért, mivel kanyarodásnál emelgetni kell. És ha már nagyobb lesz a lány? Fogom bírni emelgetni? Sajna nem tehetem meg, hogy holnap bemegyek egy boltba és veszek egyet. 15000-től láttam használtakat. Nem fogok ráfázni, ha megveszem szerintetek? Köszi.
2010. ápr. 13. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk van nagykerekű és bolygókerekű kocsink is. A nagykerekűt kb 1 éves korig használtam. Én jobban szerettem azt tolni, mint a kiskerekűt, pedig mi városban lakunk, itt csak beton van, nincs földút.

Arra figyelj, hogy olyat vegyél, amiben tud ülni is a babád, mivel lassan eljön az az időszak.

2010. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk nagy kerekű van. Városban élünk, elég vacakok a járdák, és ezzel a kocsival könnyen vesszük az akadályokat. Fordulni? -meg lehet tanulni, én egy kézzel simán szlalomozok :) Az emelgetés: nem könnyű, de azért elbírom egyedül is.

Ja, és én 10ezerért vettem aukciós oldalon, régi típus, azért volt olcsó. Szeretem :)

2010. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!