Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudok babakocsival...

Hogy tudok babakocsival közlekedni? A mozgólépcsőn hogy tudtok le-föl menni? A metrón mennyire készségesek, hogy helyet adjanak a babakocsinak vagy "könyörögni" kell, hogy elálljanak az útból?

Figyelt kérdés
És az aluljáróba való le-föl mászkálásnál van, hogy segítenek vagy egyedül kell valahogy boldogulni? És mi van, ha nem bírjátok el a kocsit a babával együtt?
2009. máj. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb ha felkészülsz, maguktól nem fognak segíteni! Nekem csak akkor segítettek, ha megkértem- igaz, akkor mindenki. Sztem kérj nyugodtan segítséget, inkább, minthogy eless a kocsival!
2009. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma épp az volt,hogy egy kismama várt buszra,azthitte alacsonypadlós jön,de amint látta,h nem megfutamodott és inkább visszament,pedig már indultam hozzá,hogy segítek,de lelépett:S
2009. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécsről költöztem ide Pestre hát ott sem segítő készek az emberek de itt...! Babakocsival mentem akárhova, felbírom vinni egyedül is de aki körülöttem volt az mind másik ajtón szált fel nehogy segíteni keljen! A legjobb az amikor szállók le a mami meg furakszik úgy hogy majdnem eldobtam a babakocsit kicsit eldurrant az agyam! Tehát ne nagyon számíts segítségre,de azért vannak kivételek bármi furcsa is a tízen akárhány évesek segítőkészebbek!
2009. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nincs baba, de ahogy jövök-megyek a városban, háááát, az emberekben egy csepp segítőkészséget sem látok. Mindenki csak bámulja, ha valaki pocakosan álldogál vagy a babakocsit próbálja valahogy elhelyezni a járművön, de segítség, udvariasság semmi...
2009. máj. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!