Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha se bölcsibe se oviba (...

Ha se bölcsibe se oviba ( nincs minicsoport) nem veszik fel a gyerekem, akkor ki kell rúgassam magam a munkahelyről és el kell mennem segélyért?

Figyelt kérdés

Ha már most sincs hely, mi lesz, ha 2 év lesz a gyes?

Magánra nincs havi hetvenezrünk.


2010. ápr. 12. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Fel kell lebbezni a bölcsődei elutasító határozat ellen, és akkor más intézményt kötelesek felajánlani (keresni). Feltéve ha van a közelben más bölcsi. Mennyi idős a kicsi?
2010. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy probléma mindenkinek. Remélhetőleg változtatnak majd rajta.
2010. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 múlt.:))

Mármint, ha fellebezek, akkor tudnak keresni neki a kerületbe egy helyet?

2010. ápr. 12. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fellebbezésnek az a lényege, hogy egy bizottság megnézi a lehetséges helyeket, és az üres helyekről tájékoztatnak Téged! Mindenképp lebbezz fel, ha elutasítottak!!!
2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves első,

én is hiába fellebeztem, amikor közölték, hogy nincs hely, csak szeptembertől, ha elballagnak, de akkor is csak a kicsportba (aki szeptemberben még nincs 2 éves), ugye addigra ott meg már túlkoros lesz (juniusban lesz kettő), az oviba meg még mindig kicsi :-(

Állambácsi majd megoldja, legalábbis ezt állítja.

Tehát megmondtam a főnökömnek, hogy nem tudok még visszamenni, maradok 25000 Ftért itthon, apa meg túlórézik, hogy megtudjunk élni. A magánbölcsire nem telik.

2010. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, sajnálom, hogy ti így jártatok. :( De az nem jelenti azt, hogy másnak ne sikerülne a fellebbezéssel találni egy helyet :) Szomszéd kislány így került át a 4 utcával távolabbi bölcsibe, mert ide, a mi utcánkban lévőbe nem vették fel.
2010. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!