Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a nem tervezett terhesség...

Ha a nem tervezett terhesség nem maradt meg, utána próbálkoztál újra?

Figyelt kérdés
Arra az esetre gondolok, amikor valaki megtartaná a "becsúszott" babát, már hozzászokott a gondolathoz, de a baba nem marad meg.
2016. márc. 3. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem erösen függ a helyzettöl - ha csak azért nem volt tervezett, mert bizonytalanok voltak, akkor igen, ha a körülmények miatt nagyon nem volt megoldható, akkor valószínüleg nem.
2016. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen májusban missed ab kett. Nagyon meglepődtünk hogy terhes vagyok, kicsit be ia paráztunk. Aztán már nagyon sajnáltuk hogy angyalka lett, így októberben ujra próbálkozni kezdtünk, elsőre sikerült. 18+4hkm
2016. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi úgy voltunk, hogy hagyjuk abba a védekezést, aztán majd kb. fél-egy év múlva biztosan sikerül. sikerült az első hónapban, meg voltunk ijedve, de tetszett is a helyzet kicsit. aztán a petezsák 9 hetesen kilökődött.


utána viszont mindent megtettünk, hogy kivizsgáljanak és legyen egy új terhességem.:) 2 hónap alatt lett is, és szinte sajnálom, hogy már csak 4 napig tart!:)


38hkm

2016. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem terveztük, sajnos elment a 6-ik héten. Utána beszéltük át, hogy próbálkozni fogunk. Ennek 15 hónapja már és még várjuk a csodát. :(
2016. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk házasok, van két gyermekünk. A férjem már nem akart több babát, amit elfogadtam. Mégis megfogant a harmadik gyermekünk. A férjem, először nem akarta megtartani, de megbeszéltük, hogy mégis megtartjuk. A 13 héten borzalmas körülmények között elment a kisbabánk... Azóta sem tettem túl rajta magam. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy nekünk már nem lesz több kisbabánk és igazából neheztelek a férjemre, mert úgy érzem őt egyáltalán nem rázta meg, hogy elveszítettük a gyermekünk. Úgy érzem csak akkor múlna ez a mérhetetlen fájdalom, ha ismét gyermekünk születhetne. Minden éjjel úgy fekszem le, hogy bárcsak meggondolná magát a férjem. :(
2021. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!