Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónapos kortól motoroznak...

Hány hónapos kortól motoroznak a babák?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom, vegyek már neki vajon, vagy még kicsi hozzá? Járni, szaladni tud.

Köszi.


2010. márc. 25. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem is babák, hanem kisgyerekek. :)
2010. márc. 25. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, vegyél. lehet, hajtani nem fogja előszőr, de eljátszik majd vele. de az is lehet, hogy tudja egyből hajtani is.
2010. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 18 hónaposan vettük és hamar ráérzett. Csak a boltba ne vidd be vele. Nálunk az egész bolt őt kergette, ő meg csak mosolygott. A kis piszok.
2010. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15hónaposan vettem(kaptam az anyák lapja/baba magazin rendelésekor) neki.Eleinte csak nézegette,ha ráültettük akkor is tolni kellett.Majd egyik alkalommal átjött a szomszéd lány(2,5éves) és elkezdett motorozni vele.Akkor már annyira volt a fiam,hogy felült és leszállt egyedül,és hátra fele hajtotta magát.Ezek nem egész 1 hónap alatt történtek.Na és meglátta hogy hajtja kiscsaj,és azóta ő is megy vele.Igaz még csak a lakásban és a szomszéd lány udvarán.utcára még nem merészkedünk.

Nyugodtan vehetsz már neki

2010. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 hónaposan kapta meg a motorját (legkisebb fajta), akkor még csak tolta + úgy ment vele, hogy ha mi toltuk. Kb 1 évesen kezdte el hajtani is, most 17 hónapos, és már száguld :)
2010. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14 hónaposan kapta az első motorját. Pár hétig csak nézegette, néha ráült, de semmi. Azután jött az unokatesó aki fél évvel idősebb volt, és tőle elleste a lányom mit is kell a motorral csinálni. Na azóta megállíthatatlan :-)

Ez tavaly tavasszal volt, azóta télen volt olyan, hogy még a jégre is ráment motorral és élvezte, hogy csúszkál.

Most a triciklizni tanul, de ha sietünk valahova, még mindig motorral száguldozik :-)

2010. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok, már vettem is egyet! A boltban nagyon tetszett neki, kicsit hajtotta is, és nagyon elégedetten ült rajta. Majd később lemegyünk, kíváncsi vagyok "élesben" hogy fog neki tetszeni :)
2010. márc. 26. 10:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Tetszett a babámnak! Még nem hajtotta, csak lépkedett vele, de menni fog :)
2010. márc. 26. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ma vettem a 16 hónapos lányomnak mocit. Az előbb pont azon gondolkodtam, hogy megkérdezem kinek mikor kezdett mocizni a manója:)

Szóval ő is csak lépeget vele egyenlőre. Holnap lehet hogy lemegyünk a játszótérre, hátha ellesi valakitől hogy hogyan kell!

2010. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!